Kvalitní gynekolog - Brno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andak1
Povídálka 14 příspěvků 25.02.19 16:52
Kvalitní gynekolog - Brno?

Ahoj holky,
projíždím diskuze, ale doporučení gynekologů je dost starého data (někdy i 10 let), takže píšu zde.
Přistěhovala jsem se před 2 lety do Brna a chodila k výbornému gynekologovi, který ovšem odešel jinam. Tak hledám nějakého opravdu kvalitního gynekologa, který je dobrý i pro těhu (budem se v nejbližší době snažit o mimčo :-) ). Raději bych muže (po předešlých špatných zkušenostech se ženami), ale pokud máte Vy osobně nějakou fakt super gynekoložku, tak sem s ní :-)
Mockrát děkuji za tipy :srdce:

Reakce:
flicek18
Kecalka 441 příspěvků 25.02.19 17:10

Já mám teda ženskou ale jsem s ní spokojená, je tam i super sestřička. Doktorka Ondrušová, šla jsem k ní po nastěhování do Brna, a po tom co moje původní doktorka nevěděla z čeho mám menstr. bolesti protože jsem je měla v divnou dobu. Doktorka Ondrušová mi to řekla hned po první prohlídce, sice s tím nejde nic dělat ale zjistil se důvod… v těhotenství s ní mám taky super zkušenosti, nevadilo ji když jsem přišla s potížemi které nic nakonec nebyli. Všechno mi vysvětlila. Když jsem přišla s pícháním v břiše a ona nic nenašla, radši mě poslala na chirurgii aby mi prohlédli břicho aby tam náhodou nebyl jiný problém… nemůžu si vůbec stěžovat ;) A ani se u ní nějak dlouho v čekárně nečeká. U bývalé doktorky jsem čekala klidně 2 hodiny, takže mě to mile překvapilo :D

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 25.02.19 18:42

Mudr. Jana Strmisková,skvělá chodí k ní i moje mamka,už hromadu let a skvělá,ted má novou ordinaci na Jana Babáka 11,myslím že je to 11,super sestra,pěkná nová ordinace,doporučuji :)

debra.morgan
Echt Kelišová 7548 příspěvků 25.02.19 18:51

všichni doktoři z gynline na kolišti, ale netuším jestli někdo z nich bere.

Váš příspěvek
Reklama