Kvalitní gynekolog v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 10:45
Kvalitní gynekolog v Brně

Ahoj,

přestěhovala jsem se nedávno do Brna a potřebuji najít dobrého gynekologa, který by vzal těhotnou na úplném začátku těhotenství. Hlavní požadavek je kvalitně vybavená ordinace a kvalitní péče, protože všechny předchozí těhotenství byly rizikové - potraty i v druhém trimestru a předčasný porod…
Poradíte prosím někoho, kdo teď bere nové pacientky?

Reakce:
debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 14.01.19 10:49

gynline na kolišti, ale jestli berou nove pacienty, netusím, zkus zavolat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 11:23

@debra.morgan právě jsem se dovolala a neberou :(

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 14.01.19 11:25
@Anonymní píše:
@debra.morgan právě jsem se dovolala a neberou :(

smula no, tak to neporadim :nevim:

Fima
Nadpozemská drbna 29351 příspěvků 14 inzerátů 14.01.19 11:43

Chodím už několik let do Heliosu a jsem moc spokojená. Absolvovala jsem tam dvě těhotenství a vždy bez problémů. Vybavení jsou po všech stránkách. Já chodím k MUDr. Bílkové, ta jednu dobu nebrala, jak teď, netuším, ale všichni lékaři, s kterými jsem se tam setkala, byli fajnoví.

Fiškuska
Povídálka 31 příspěvků 14.01.19 12:01

Já můžu doporučit MUDr. Mužíkovou na Rybkové, vždy jsem s ní byla spokojená a myslím že nové pacienty přijímá.

Jasmina81
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 14.01.19 12:05

Já můžu doporučit gynekologii na Orlí nebo mudr. Janu Vašinovou na Křenove je milá, pečlivá, vše vysvětlí, pracovala pro Helios, nyní má svoji ordinaci :palec:

hanzy
Echt Kelišová 8394 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 13:28
@Fima píše:
Chodím už několik let do Heliosu a jsem moc spokojená. Absolvovala jsem tam dvě těhotenství a vždy bez problémů. Vybavení jsou po všech stránkách. Já chodím k MUDr. Bílkové, ta jednu dobu nebrala, jak teď, netuším, ale všichni lékaři, s kterými jsem se tam setkala, byli fajnoví.

Taky tak, uplne stejne. Jen rozdil v tom, ze jsem pri jedne veci mela tu cest s doktorem Šulou a to byl fak „sulak“ na slovo vzatej :roll: :pocitac: Ale jinak pece super a vsechno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 10:58

Děkuji za rady, všechny jsem obvolala, nakonec ze zmíněných brala jen mudr. Vašinová a ještě nejbližší termín kontroly vychází na 8. týden těhotenství, tak mi nezbývá než si počkat ještě několik týdnů.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >