Kvalitní gynekolog v Praze (je mi jedno kde)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adelaidee27
Nováček 7 příspěvků 17.07.18 02:43
Kvalitni gynekolog v Praze(je mi jedno kde)

Ahojky, chtela bych se zeptat, ktereho gynekologa/gy­nekolozku v Praze byste mi doporucily:)?? V cervnu 2017 jsem vysadila po 9letech HA a neprichazela mi MS. Byla jsem teda po nejake dobe na vyvolavacce a nic. Pak na druhe a silnejsi a ta zabrala. Pak mi muj lekar predepsal hormony a dobre. Jenze po jejich vysazeni zase nic. Potrebovala bych nejak vratir ten cyklus:( ma nekdo podobne zkusenosti? Vite o nekom, kdo je opravdu sikovny? Moc moc dekuju!!:)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 17.07.18 04:13

@Adelaidee27 ja bohuzel tedy spis vim o nekom, kdo po vysazení HA resil stejny problem a menstruaci nedostala uz nikdy. Nastesti deti uz mela a dalsi neplanovala, tak to pozdeji resit přestala. Nevim v jake fazi jsi ty. :nevim:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 17.07.18 05:42

@Adelaidee27 Chodím do Medy na Bulovce, jsou super. Ale obavám se, ze kazdy gynekolog to bude chtít řešit hormonama. Zkusila bych cvičeni a bylinky?? Pomaha to. Myslim, ze tu nekdo chvalil Mojzisovou a červený jetel? Jestli jsem si to spravne spojila… Preji hodne stesti :kytka:

Adelaidee27
Nováček 7 příspěvků 17.07.18 06:15

Docetla jsem se dobre recenze na pana doktora Miroslava Havlina, nemate s nim zkusenosti?:)
Jinak hormonalni jogu i bylinky uz jsem dlouhodobe uzivala..

Verun83
Echt Kelišová 8753 příspěvků 33 inzerátů 17.07.18 06:15

Gynekolog te vzdy narve hormonama. Telu musis dat cas a pomoct mu jinak.
Muzes zkusit hormonalni jogu, gynex, bude toho vic. Tak patrej. A zazraky necekej hned.

Verun83
Echt Kelišová 8753 příspěvků 33 inzerátů 17.07.18 06:21
@Adelaidee27 píše:
Docetla jsem se dobre recenze na pana doktora Miroslava Havlina, nemate s nim zkusenosti?:)
Jinak hormonalni jogu i bylinky uz jsem dlouhodobe uzivala..

Co znamena dlouhodobe? A jak dlouho jsi brala HA.

Jinak ja chodila k rausove na prahu 6, gynevra. Nebo tak nejak se to jmenovalo.

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 17.07.18 06:44

@Adelaidee27 Nene, chodím k panu doktorovi Muskovi, ale cely personal je tam neskutecne prijemny. Neuveritelne. Výsledky sdělí po telefonu po tom, co jim řeknete heslo. Sla jsem tam s problemem a udelali mi snad všechna vyšetření, která existují. Opravdu luxusni. Na to, co jsem mela predtim. Skoda slov. :nevim:

Ano Andromeda
Kecalka 108 příspěvků 17.07.18 06:49
@Adelaidee27 píše:
Ahojky, chtela bych se zeptat, ktereho gynekologa/gy­nekolozku v Praze byste mi doporucily:)?? V cervnu 2017 jsem vysadila po 9letech HA a neprichazela mi MS. Byla jsem teda po nejake dobe na vyvolavacce a nic. Pak na druhe a silnejsi a ta zabrala. Pak mi muj lekar predepsal hormony a dobre. Jenze po jejich vysazeni zase nic. Potrebovala bych nejak vratir ten cyklus:( ma nekdo podobne zkusenosti? Vite o nekom, kdo je opravdu sikovny? Moc moc dekuju!!:)

Ahoj, měla jsem úplně stejný problém.
Byla jsem na vyvolávače, tak jsem to pak dostala na 4 dny a pak zase nic několik měsíců. No a po roce se to samo spravilo. Nesmíš se tolik nervovat, je to i tím.

Avu
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 17.07.18 06:49

@Adelaidee27 A měla jsi pravidelnou MS než jsi začala HA brát?

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 17.07.18 07:20

Gynekolog nema celkem jinou možnost než absenci ms řešit hormony. Jaký jsi měla cyklus před nasazením Ha? Jinak velmi dobrý je dr Bus z Modřan, ale dostat se k němu je trochu o štěstí - bere jen, když se někdo odhlásí

Maylaa
Kecalka 500 příspěvků 17.07.18 08:17

@Adelaidee27 předpokládám, že HA byla nasazena někdy v mládí, kdy cyklus nebyl ještě ani zdaleka ustálen (pravidelná MS po X dnech neznamená ustálený cyklus). Dej tělu čas, bylinky a cvičení. Ono se musí znova naučit fungovat

Adelaidee27
Nováček 7 příspěvků 17.07.18 08:36

Hormonalni jogu, gynex, bylinky, vse jsem dlouhodobe uzivala a bihuzel bez uspechu:( Menstruaci jsem dostala v 15 a za rok a pul zacala brat HA. Tu jsem vysadila pred rokem a ctvrt.

Prtulak
Kecalka 251 příspěvků 17.07.18 19:48

@Adelaidee27 Brala jsem HAK mnoho let, po vysazení nepravidelnost i po dvou letech, velmi mi pomohl kontryhel. S jinými bylinky zkušenost nemám. Nicméně myslím, že za zkoušku stojí. Já jsem chtěla miminko, takže jsem ho pila vždy zhruba prvních 14 dní cyklu, 2× denně. Vše se rázem srovnalo, zhubla jsem, začala ovulovat…Nevím, možná už s ním zkušenost máš.

Adelaidee27
Nováček 7 příspěvků 17.07.18 21:45

Jenze ja nemam vubec cyklus:(

Prtulak
Kecalka 251 příspěvků 17.07.18 21:57

@Adelaidee27… A zkoušela jsi kontryhel? Případně nechtěla bys ho zkusit?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >