Doporučte kvalitní kliniku nebo gynekologii

15
22.7.21 19:16

Kvalitni klinika-lekari gynekologie

Ahoj holky, prosim mam otazku…chtela bych doporucit nejakou kliniku co se tyce gynekologie, mam super doktora ale proste chci si nekde overit jestli opravdu nemam zadne moznosti jak se z toho vseho dostat. Ve zkratce, mesicky jsem dostala az nekde v 15 letech od te doby jsou nepravidelne, treba tri mesice nic i vice, pms o tom ani nemluvim to mam snad 14 dni v mesici a stejne to nedostanu, mam jedno dite, otehotnela jsem i pres nepravidelnou ms ale pri druhem tehotenstvi to dopadlo spatne muselo se kvuli hyperm.grav. ukoncit. Mam pry endometriozu, od mala mam zvysene jaterni testy, diky tomu mi nebyla doporucena hormonal. antikoncepce ale je to kolotoc odnasi to psychika- uzkosti, panicke ataky, nedavno jsem na doporuceni nasadila Zafrilu hormony kdy jsem mesicky nemela, srovmala se mi psychika ale objevily se problemy se strevy a bolesti bricha takze sem to i pres to ze lekar byl proti vysadila, pry jedine co muzu je telisko. Moc tomu sama nerozumim a druhe dite bych chtela ale potrebuji se nejak srovmat, proto bych chtela znat na vse nazor nekde jeste odjinud at to stoji penize ale ja budu mit alespon klid.Moc dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat