Kvalitní kosmetika a celková péče pro ženu 30+

1026
17.2.20 13:20

Kvalitní kosmetika a celková péče pro ženu 30+

Doporučíte prosím kvalitní přípravky a jak se o sebe celkově staráte po třicítce. Je mi 35 a ted s malými dětmi jsem to celkově dost flákala, ráda bych to však změnila a chci začít pořádně. Budu moc ráda, pokud si najdete čas a podělíte se o své zkušenosti zejména s kvalitní kosmetikou. Váhové výkyvy během těhotenství, stres a vyčerpání z prvních let dětí se mi dost podepsaly na obličeji, kde mi hodně vylezly vějířky kolem očí. Potřebuji kvalitní oční krém než dojde na botox :mrgreen: a dále celkově pleť oživit, dát jí švih. Budu ráda když mi poradíte i kvalitní dekorativní kosmetiku, péči o tělo, cvičení, potravinové doplňky a tak. Momentálně používám Mary Kay a takový zázrak to není, na kosmetiku zajdu tak 1× za dva měsíce, necvičím :oops:,občas zajdu na masáž. Chtěla bych i oživit šatník a tak, no je toho víc, ale minimálně chci začít u té pleti a líčením, to je první vizitka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.2.20 13:43

Ja používám oleje od renovality.
Na čumák hyaluronové sérum a kávový olej, na moji pleť to vyhovuje, nepremastuje, není moc hustý a přestala jsem mít suché plochy, navíc kraaasne voní.
Na tělo používám moringovy olej.
Jako makeup mám nejraději Yves Rocher zero defaut.

Žádné krémy, séra na oči a tak mi nikdy nefakcily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 13:58

Ja mam ted kremy od znacek Kiehls, Clarins a Havlikova prirodni apotheka a vsechny mi vyhovuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10705
17.2.20 14:09

Kdyz se ráno probudím dam si na obličej 3minutovou masku od havlikovy apoteky, pak to smyju gelem jakykoli nebo jen voda a dám fluid od manufaktury. Vecer gel a foreo, tim sundam makeup, pak derma roller a serum, pote krem. Serum a krém mam od neutrogeny. Oleje moje plet nesnese ucpavaji mi pory a mam pak mastnou pleť. Na kosmetiku nechodím, nesnesu když na mne někdo sahá. Letos mi bude 34 a mam ditko co mi dava zabrat. Na tělo co mam zrovna po ruce, manufaktura, nivea. Make up od catrice, sedí mi barevně dostupná cena. Z vyssi cenové kategorie estée lauder double wear. Super byly i kremy od kiehls, ale ta cena no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15597
17.2.20 14:26

Já myslím, že tě žádný krém vyloženě nespasi, spíš jde o tu pravidelnou péči s přípravky, co ti budou vyhovovat. Mě teď sedí sérum s vit. C a momentálně mám obyčejné krémy od Nivey s Q10. Pleť mi rozjasní spíš maska, jsou mi příjemné ty textilní a oční krém na vejiřky používám roky a asi tě nepotěším, ale žádný zázrak se nestal ani s jedním. Vůbec nejhorší byl ten od Vichy, za který jsem dala nejvíc. Ted mám sice na zkoušku objednaný krémy od Amway, které mě ve vzorku úplně nadchly, ale jsem připravena i na to, že se vrátím k nivee nebo ryoru :lol: to stejný i Mary Kay, taky jsem pár přípravků měla a jako dobrý, ovšem zázrak ala plastická chirurgie se nekonal. Na kosmetiku choď dal a na doma si vyber, co je ti příjemne, ono je to stejně ve finále jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
17.2.20 14:29

Pouzivam produkty od Just ( vlasy, oblicej, telo ) Jinak make-up ani ne, to velmi obcas. Pouzivam jen rasenku a linky, znacky stridam, ale rada treba Bourjois :oops: V cervnu mi bude 34 let, zacatkem cervence mam TP a doma 6 letou dceru. Vahovy vykyv pri tehotenstvi u ni ani moc nebyl, ted zatim taky ok. Na mne se spis vzdy odrazela stresujici prace :roll: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15597
17.2.20 14:30

A dekorativku si kupuji drogérkovou, vč. makeupu a tužky na oči v Avonu, ty mi vyhovují nejvíc. Samozřejmostí je kadeřnice, nehty, pedi,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12782
17.2.20 14:49

@Teruška85 Já jsem zašla ke kosmetičce, které mně změřila pleť. Doporučila mně sice tu značku, kterou používá, ale pleť se mně hodně zlepšila. Taky jsem používala Mary Kay, ale už mně to vůbec nesedělo a přišlo mě, jak kdybych měla na obličeji ještě nějaký film, nvm. Tak jsem dala šanci jiné.. Mám tedy zatím čistící emulzi a tonikum na hydrataci. + krémy od Nivey. Ono důležitá je pravidelnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 14:52

Vnitřně kolagen a vitamíny.. vnějškem
Večer Q10 cien a Garnier peeling plus jílová maska jednou za týden.
Vlasy arganový olej a koupele střidám sůl do koupele a olivový olej
Odličování kozí tonikum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31545
17.2.20 15:39
@Teruška85 píše:
Doporučíte prosím kvalitní přípravky a jak se o sebe celkově staráte po třicítce. Je mi 35 a ted s malými dětmi jsem to celkově dost flákala, ráda bych to však změnila a chci začít pořádně. Budu moc ráda, pokud si najdete čas a podělíte se o své zkušenosti zejména s kvalitní kosmetikou. Váhové výkyvy během těhotenství, stres a vyčerpání z prvních let dětí se mi dost podepsaly na obličeji, kde mi hodně vylezly vějířky kolem očí. Potřebuji kvalitní oční krém než dojde na botox :mrgreen: a dále celkově pleť oživit, dát jí švih. Budu ráda když mi poradíte i kvalitní dekorativní kosmetiku, péči o tělo, cvičení, potravinové doplňky a tak. Momentálně používám Mary Kay a takový zázrak to není, na kosmetiku zajdu tak 1× za dva měsíce, necvičím :oops:,občas zajdu na masáž. Chtěla bych i oživit šatník a tak, no je toho víc, ale minimálně chci začít u té pleti a líčením, to je první vizitka :)

oční krémy ještě nikomu nezpomalily prohlubování vrásek, maximálně promastí. Hodně peněz za málo muziky.Tedy vyhozené peníze, stejně tak jako navštěva kosmetiky. Beďary si vymačku sama, knír a obočí vytrhám též, peeling a masku nanesu také. Pokud se Ti začínají tvořit vějířky okolo očí nebo harmonika na čele, jdi na botox.To není sprosté slovo. Zabráníš tím jejich prohlubování a oční okolí vypadá odpočatě. Pro plět to není žádná zátěž, ani výplně. Stojí to sice nějakou kačku, ale výsledek je ihned viditelný. Zázračné krémy neexistují, neboť kdyby učinkovaly, kosmetické firmy dávno mají Nobelovu cenu za buněčnou terapii. U Mary Kay platíš hlavně zisk dealera. I chemický peeling zvládneš doma, prodávají se poměrně levné a velmi účinné přípravky na domácí použití. Dlouhodobá zásada je hydratovat, čistit, promašťovat, neslunit se, nekouřit a líčit si make upem, který vytváří ochrannou bariéru před prachem a volnými radikály.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 15:46

@Burj Chalifa :palec: přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie