Kvalitní krůtí šunka z konzervy a vepřové maso

96
31.3.20 15:26

Kvalitní krůtí šunka z konzervy a vepřové maso

Mile maminky, mám doma 10mesicniho raubire ktety nikde nepostoji ani neposedi :D za tři týdny nám bude 11 mes. Zajímalo by mne Vas názor na kvalitní šunku z konzervy. Zda by ji syn už mohl i třeba tepelné zpracovanou?
A chci se zeptat odkdy jste dávali dětem vepřové maso??
Díky předem za pozitivní i negativní komentáře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

596
31.3.20 15:32

Vepřové maso jsem dávala myslím od sedmého měsíce. Šunku z konzervy bych nedala, je tam spoustu soli, cukr a konzervanty. Ale to je individuální rozhodnutí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
31.3.20 15:32

A proč nekoupíš kvalitní dětskou šunku?
Ty z konzervy mají v sobě hodně soli, vůbec konzervy pro malé děti nevhodné. Vepřové maso vařené jsem dávala kolem 10 měsíce, ale ne z konzervy! Vařené libové masíčko od řezníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
31.3.20 16:06

Z konzevy neee :poblion: pro dítě rozhodně ne. A vepřový jsem nedávala nikdy, nejíme ho.

• Nahlásit
  • Citovat
3564
31.3.20 16:11

Já i šunky dětské dávala od 18m. A konzervy nikdy. Doma mám ted 98% konzervu čisto se soli, ale nedala bych ani čtyřleté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
31.3.20 17:12
@korneli píše:
A proč nekoupíš kvalitní dětskou šunku?
Ty z konzervy mají v sobě hodně soli, vůbec konzervy pro malé děti nevhodné. Vepřové maso vařené jsem dávala kolem 10 měsíce, ale ne z konzervy! Vařené libové masíčko od řezníka.

Ptám se protože se nám sešli hodně konzerv za dobrou cenu… Jinak malému kupují jediné kvalitní dětskou šunku…
Jen jsem se chtěla na to zeptat a vepřové máme domácí takže vím že to je nejlepší maso

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3564
31.3.20 17:38
@Jejey píše:
Ptám se protože se nám sešli hodně konzerv za dobrou cenu… Jinak malému kupují jediné kvalitní dětskou šunku…
Jen jsem se chtěla na to zeptat a vepřové máme domácí takže vím že to je nejlepší maso

Myslím že v 10m nepotřebuje žádnou šunku. Jsou tam soli. Zbytečné. A taky většinou ečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
31.3.20 20:39
@Veru1987 píše:
Myslím že v 10m nepotřebuje žádnou šunku. Jsou tam soli. Zbytečné. A taky většinou ečka.

Přesně tak.
Jinak vepřové maso libové jsem dávala asi od 9.měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
1.4.20 07:25
@lucynka25 píše:
Přesně tak.
Jinak vepřové maso libové jsem dávala asi od 9.měsíce

Díky za vaše odpovědi… Malému jsem koupila kvalitní šunku ale zatím ji nedostal.. Zatím dostává pouze zerve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama