Kvalitní levný fotokalendář 2017 (cewe)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 2610 příspěvků 25.11.17 17:00
Kvalitní levný fotokalendář 2017 (cewe)

Milé maminky,

máte zkušenost, kde letos pořídit KVALITNÍ fotokalendář? Ideálně cewe tisk, ale není nutné.

Ve Fotolabu mají A3 kalendář za 449 Kč, budeme jich tisknout 7, tak hledám levnější alternativu, ale aby to nebylo na úkor kvality…

Děkuji!

Reklama

Reakce:

AstraG
Závislačka 4369 příspěvků 25.11.17 17:09

Objednávala jsem v happy foto, už několikátý rok. A3 za 249,–

Icestar
Závislačka 4152 příspěvků 2 inzeráty 25.11.17 17:15

Kvalitnější za menší peníz… :think: to se jaksi vylučuje. Kvalitu nabízí třeba SaalDigital, ale připlatíš si

mission84
Kecalka 391 příspěvků 25.11.17 17:49

Fotokalendare dělám uz asi 4rokem. Vždy si vyhlídnu akci přes slevomat. Letos mam A3 kalendář za 149,– mám vyzkousenou firmu v brně Computer MCL nechávám si tam dělat i fotoknihy.

ugluk
Hvězda diskuse 41788 příspěvků 25.11.17 18:16

CEWE neni ani nijak zazracna kvalita, ani jijak extra levny, ale ten pomer cena/kvalita je solidni. Fotoknihu bych od nich nebrala (na tu holt clovek kouka zblizka), z tech fotokalendaru, co jsem v kategorii do petistovky vyzkousela, je jeden z nejlepsich, pokud clovek zvoli vyssi kvalitu a netrva na cernem pozadi, s tim maji problem.

stonožka12
Kecalka 456 příspěvků 7 inzerátů 25.11.17 18:29

Na Slevomatu mají teď akce na fotokalendáře, Bontia nebo zmiňovaný Computer MCL, obojí kvalita slušná.

iiiv
Extra třída :D 10753 příspěvků 25.11.17 19:08

Dělám u mcl přes slevomat, už asi 5. rok

Limi123
Závislačka 2610 příspěvků 25.11.17 21:46

Děkuji všem, zkusím MCL :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama