Kvalitní malá panenka s vlásky

1814
27.10.19 08:22

Kvalitní malá panenka s vlásky

Máte typ na malou kvalitní panenku s vlásky? Cca 12-15cm? malá si ráda hraje s panenkami Evička od Simba, nebo s Shelly atd. Jenže panenky mají vlásky po čase šílené některé jich málo i dost málo a vlásky napichane jen po obvodu. Narazila jsem na netu na panenku Chelsea od barbie Mattel ale naživo jsem ji neviděla tak se koupe dost bojím aby to nebylo to same :( všude možně vidím typy na velké kvalitní panenky ale ne na malé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4908
27.10.19 08:40

@tvetinka Vlásky jdou celkem snadno zrestaurovat, dokonce i u hlaviček, které je mají jen po obvodu jdou doplnit, jen to jsou tak 3-4h práce na jednu hlavu. Zkuste se podívat na YouTube tam je spousta návodů. Náhradní vlásky jsou udělat buď z akrylové příze nebo se dají ve výtvarných potřebách koupit hotové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 08:42

Teď jsem koupila dvě nějaké panenky v Tescu… značky mi nic neříkaj, jsem na tohle barbar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47190
27.10.19 08:44

Nase holky maji jasno. A vetsina holcicek ve skole stejne. Ted proste frci Lolky a ty doplnky k nim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 08:50

8o @Kelsey Lolky… ctj. od kolika let se jim to kupuje, ať se dovzdělam.. nic nevim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
27.10.19 08:55

Ano vím že se dají vlásky vyměnit, u jedné panenky se teď o to pokouším a nahrazují bavlnkou ale bohužel tolik času nemám abych každou panenku předělával raději bych kvalitní novou, a lolky nevim jestli by se u nás líbili malá má 5 let :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47190
27.10.19 08:59

@růžový achát
Vygoogli Lol panenky. My jsme letos na prani i dort objednavali. Vidim to u mladsich skolacek porad, ze si je nosi na prestavky. Nase mladsi ma 8r. a Lol si prala ted na narozky.
Pak dlouhodobe Barbiny jsou vdecne. Ty nase holky drzi 4-5r. urcite. Maji slusnou vybavu a porad je bavi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15819
27.10.19 09:08

@tvetinka mrkni na https://www.zemepanenek.cz, tam jsou krásné a kvalitní nevšední panenky, od klasických miminek i po ty menší 20cm ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 09:29
@tvetinka píše:
Máte typ na malou kvalitní panenku s vlásky? Cca 12-15cm? malá si ráda hraje s panenkami Evička od Simba, nebo s Shelly atd. Jenže panenky mají vlásky po čase šílené některé jich málo i dost málo a vlásky napichane jen po obvodu. Narazila jsem na netu na panenku Chelsea od barbie Mattel ale naživo jsem ji neviděla tak se koupe dost bojím aby to nebylo to same :( všude možně vidím typy na velké kvalitní panenky ale ne na malé.

Ahoj v televizi jsem viděla nový typ panenky babyborn ta si myslím že je kvalitní a ten nový typ je menší tak se zkus podívat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama