Kvalitní mateřská školka v okolí Průhonice - Jesenice

5
11.8.13 17:29

Kvalitní mateřská školka v okolí Průhonice až Jesenice

Dobrý den, hledám kvalitní mateřskou školku pro 2,5 letou dívku v okolí Jesenice, Vestec, Dobřejovice, Průhonice. Jsme z Jesenice a pracujeme v Průhonicích, takže někde tím směrem. Preferuji cenu do 10.000,– za plnou docházku a pouze osobní zkušenosti. Chci aby dcera byla pouze v dobrých rukách kvalitních lektorů a ne u tety na hlídání. Děkuji všem za odpovědi. Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5
12.9.13 21:23

Dekuji, podivam se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
21.1.14 23:03

Sehnala jsi? Take by me tip na dobrou skolku zajimal :mavam:

Příspěvek upraven 22.01.14 v 20:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
22.1.14 20:28

Ani ne, zjistila jsem, ze kvalita soukromych materskych skol je v CR silne podprumerna a najit tu, kterou ja bych povazovala jako standartni je fakt umeni.

Příspěvek upraven 07.05.14 v 09:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
21.4.14 13:29

@Maku77 A ta Beruška ti pls nevyhovuje v čem přesně? Budeme to řešit za půl roku, tak by mě mooc zajímala tvoje zkušenost. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2116
21.4.14 13:35

Máme zkušenosti v Jesenici se školkou „U oveček“, přijde mi jejich denní program opravdu bohatý a pestrý. ( hodně kroužků v ceně školného ) Cena normální, doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
12.2.15 23:55
@Maku77 píše:
Dobrý den, hledám kvalitní mateřskou školku pro 2,5 letou dívku v okolí Jesenice, Vestec, Dobřejovice, Průhonice. Jsme z Jesenice a pracujeme v Průhonicích, takže někde tím směrem. Preferuji cenu do 10.000,– za plnou docházku a pouze osobní zkušenosti. Chci aby dcera byla pouze v dobrých rukách kvalitních lektorů a ne u tety na hlídání. Děkuji všem za odpovědi. Markéta

Dobrý den, Vas prispevek je trosku starsi, ale ted aktualne resime problem se skolkou my :) Chtela bych se proto zeptat, jake jsou Vase zkusenosti? Syn bude chodit na 2 dny do lesni skolky, ale zbytek nemame doreseny. V Jesenici jsou 2 statní skolky, ale nejsem si jista, jake jsou… Moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama