Kvalitní nehtařka - Praha Petrovice, Háje, H. Měcholupy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
summersun
Kecalka 445 příspěvků 24.04.18 15:47
Kvalitní nehtařka - Praha Petrovice, Háje, H.Měcholupy

Ahoj holky, už delší dobu přemýšlím, že se poprvé v životě objednám k nehtařce na profesionální manikůru. Chtěla bych nějaký spíše nude lak s gelovou vizáží, nebo klasickou francouzskou manikůru. Jen mám docela velký strach ze zničených nehtů. Přece jen pověst, hlavně vietnamských salónů, není úplně nejlepší. Prosím, poradíte někoho šikovného, s kvalitními přípravky, za přijatelnou cenu? Třeba i s možností se objednávat ráno na sedmou, abych stíhala zaměstnání. Moc díky :-)

Reakce:
summersun
Kecalka 445 příspěvků 24.04.18 19:00

Prosím, máte některá zkušenosti se salónem Anyes? Kolik jste tak ochotné utratit měsíčně za péči o nehty? Je reálná představa do 500Kč? :-)

Icelemon
Povídálka 20 příspěvků 30.04.18 16:39
@summersun píše:
Ahoj holky, už delší dobu přemýšlím, že se poprvé v životě objednám k nehtařce na profesionální manikůru. Chtěla bych nějaký spíše nude lak s gelovou vizáží, nebo klasickou francouzskou manikůru. Jen mám docela velký strach ze zničených nehtů. Přece jen pověst, hlavně vietnamských salónů, není úplně nejlepší. Prosím, poradíte někoho šikovného, s kvalitními přípravky, za přijatelnou cenu? Třeba i s možností se objednávat ráno na sedmou, abych stíhala zaměstnání. Moc díky :-)
Chodím na Prahu 4 - Háje a platím 400,– Ale jen jedna barva, žádná francie, obrázky
a pod.
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >