Kvalitní ORL lékař zlín a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
libo
Závislačka 2688 příspěvků 07.03.17 10:50
kvalitní orl lékař zlín a okolí

Přeju všem pěkný den a prosím o radu.
Náš syn (11měsíců) měl indikovaný zánět středního ucha. Měl sice horečky, ale byl klidný a očividně ho žádná bolest netrápila. Paní dr. na orl chtěla ouška píchat. My jsme nesouhlasili. Nekladla proti tomu nějak odpor, jen tedy nasadila atb. a kapky do uší. Teploty zmizely, je stále klidný, zánět dle dr. ustoupil. Situace se zlepšila, ale stále to není dle ní dobré. Předtím měl vypouklé bubínky, nyní má vpáčené bubínky s retencí ve středouší (tedy neprůchodnost Eustachovy trubice). Dala nám dva týdny do další kontroly (máme odsávat noc a stříkat do osu) a pokud nebude situace dobrá, chce uši píchnout. Paní dr. mi přijde typicky „píchací“dr. a nemám k ní ani trochu důvěry. Kdyby se syn trápil, měl horečky a bolesti, píchnutí bych neodmítala. Přesto nejsem odborník a tak bych nejraději našla nějakou opravdu kapacitu ve svém oboru, s kterým bych situaci mohla zkonzultovat a poté se rozhodnout, co dál. Nevíte tedy prosím nějakém kvalitním orl lékaři ve zlíně či jeho blízkém okolí? Moc vám všem děkuji za každou radu!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >