Kvalitní potahy na křeslo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maja45
Povídálka 19 příspěvků 09.09.18 15:28
Kvalitní potahy na křeslo

Má prosím doma někdo kvalitní natahovací potahy na křeslo, které by držely, vypadaly hezky a byly příjemné na omak? Potahy mít musíme (zvířata, děti,…),nechci mít brzy zničená křesla. Zatím máme deky, ale už mě nebaví je 100× denně urovnávat. Děkuji za případné rady.

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11725 příspěvků 09.09.18 16:13
@maja45 píše:
Má prosím doma někdo kvalitní natahovací potahy na křeslo, které by držely, vypadaly hezky a byly příjemné na omak? Potahy mít musíme (zvířata, děti,…),nechci mít brzy zničená křesla. Zatím máme deky, ale už mě nebaví je 100× denně urovnávat. Děkuji za případné rady.

100× denné rovnám. Ale existují pružící potahy na určitá křesla. Mívají je ty katalogové firmy. Na mě to je moc drahé. Já to často peru, musela bych mít min. dvoje.

bibie
Kecalka 350 příspěvků 09.09.18 16:39

No asi by to chtelo kresla a gauc, na ktery lze potahy sehnat. Napr. IKEA. Bratr maji kocky a psi a pohovky Klippan(uz 18 let), kupuji co dva roky nove potahy. Kupovali i jiny gauc, ale ten nejsou kocky zvykle drapat, pouze na nej vyskakuji psi, zatim drzi 3. rokem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >