Reklama

Kvalitní a spolehlivý ovulační test

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korin
Kecalka 306 příspěvků 08.03.18 16:01
Kvalitní /spolehlivý/ ovulační test - který ?

Ahojky, který je ten ´´ pravý ´´? děkuji :mavam:

Nejnovější recenze z kategorie Ovulační testy

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 16:09

Asi bude mít každý svůj “dobrý”. Já po půlroce snažení koupila v únoru ovu testy z DM drogerie Pepino (5 ks v bal Za asi 120,–), první test jsem zkusila v pátek 9DC a byl jen s jednou čárkou (druhá ani náznak), další test sobota opět negativní, třetí test v pondělí 12DC a jasne pozitivní (obě čárky stejně silné).
Sex byl v ten pátek a pak v den pozitivního testu. Více jsme v únoru nestihli a od neděle už mám pozitivní test. Jinak na každém testu je jiný návod. Na Pepinu je vyloženě testovat z ranní moči. Na jiných zase ideálně po 10 hodině. Takže chce to číst návody.

lachtanice86
Kelišová 5748 příspěvků 08.03.18 16:24

@Korin kupuju od dr.maxe a nemůžu si stěžovat. Když ovulace je, ukáže, když není neukaze.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 08.03.18 16:59

Kupuju gs nebo Maxe Hodně se používá wondfo, ale je citlivý a když nemáš zkusenosti, tak bych ho vynechala.

jancabr
Kecalka 318 příspěvků 28 inzerátů 08.03.18 17:42

Měla jsem z DM drogerie - krabička s šesti kusy za asi 130 Kč. Fungoval perfektně.

neria55
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 08.03.18 17:54

Za mě jedině Comfort, vždy spolehlivě ukázaly ovulaci, dělávala jsem je až po práci okolo 18hod i pozdeji a spolehlivé. Ostatní mi nikdy neukázaly silnější // čárku. Segre jsem je taky doporučila, protože ji nevycházela silnější čárka a taky jí nezklamaly :palec:

Foto pozitivního testu. Opravdu doporučuji!

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 08.03.18 18:21

Musíš vyzkoušet. Nejčastěji se doporučují testy od Dr. Maxe a testy Comfort (wondfo). U někoho jako já, kdo má zvýšenou hladinu LH po celý cyklus jsou vhodnější testy Dr. Max. Pro někoho kdo nemá během cyklu čárku žádnou a jen při ovulaci trochu silnější jako @neria55 a její sestra jsou lepší zase ty wondfo. Mě wondfo ukazuje ovulaci několik dnů, dr.max jen opravdu ten jeden den. U někoho jineho by zas dr.max neukazoval ovulaci vubec, ale wondfo jim ovulaci ukaze. I když se uvádí, ze dr. Max je citlivější a logicky by to mělo být naopak, tak testy wondfo asi mají vice barviva a proto jsou carky vyraznejsi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama