Kvalitní sporťák s korbou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bardulienka
Nováček 2 příspěvky 01.03.18 10:43
Kvalitní sporťák s korbou

Ahoj, ráda bych poprosila o radu. Sháním kvalitní sportovní kočárek (čtyřkolku), na který se dá dát korbička i vajíčko. Nejlépe, aby korba byla kulatá (vypadala jako kočárky typu Cayman, Bexa, Adamex atd). Dělá se vůbec něco takového?

Pokud ne, prosím alespoň o tipy na takové ty hluboké hranaté korby, třeba vyberu i z nich..
Díky moc!

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8803 příspěvků 01.03.18 10:59

Třeba Inglesina Quad

allise
Povídálka 35 příspěvků 01.03.18 11:06

A jake mas na kocarek pozadavky? Kde budes jezdit, ve meste, nebo v terenu? Ja mela teutonku a byla kvalitni, s dostatecnou korbou, slo na ni vajicko, sportak. Predni otocna kola s aretaci, ve meste po chodniku pohodli. V terenu hruza, nadreli jsme se a moc toho neprojela. Na chate jsem mela starou inglesinu magnum, po polni ceste jela jako tank, ale na chodniku by mi vadila nutnost pokazde pri zmene smeru jizdy nadzvednout predni kolecka.

Janli
Závislačka 4674 příspěvků 01.03.18 11:35

Koukni na roan emma. Dají se k němu koupit adaptéry na maxi cosi a cybex.

Bardulienka
Nováček 2 příspěvky 01.03.18 12:59

Děkuji za tipy!

Požadavky teprve dávám dohromady, moc se v té džungli kočárků neorientuji. :) Ale pravděpodobně: jízda spíš po městě, ale sem tam i terénu, přední kola s aretací, možnost otočení dítěte po i proti směru jízdy, NE nafukovací kola, dostatek prostoru.

Našla jsem pár tipů na kvalitní sporťák s možností korby a vajíčka, ale všechny jsou takové hranaté. Líbí se mi ty kulaté kočárky (korbičky), viz popis. Ale ještě s nějakým cenovým stropem asi nedám vše dohromady..

allise
Povídálka 35 příspěvků 01.03.18 16:31

Vybirala bych rozhodne podle sportaku, protoze hlubokou korbu budes mit na cca 9 mesicu (dle rocniho obdobi a velikosti ditete), ale sportak pak na dalsi 2-3 roky. Ja jsem nakonec zakotvila u baby jogger summit x3, ale ten par tvych pozadavku nesplnuje. Ja ho zvolila proto, ze se s nim vyborne a lehce jezdilo jak po meste, tak v terenu (dal i les mimo cestu, kdyz jsme si potrebovali zkratit cestu), snih bez problemu. Nafukovaci kola jsem pote, co u teutonie nebyly, naopak uvitala, daleko lip a mekceji se s nimi jezdilo. Kocar byl nadherne stabilni, coz me udivilo, protoze predtim jsem mela zato, ze vsechny trojkolky se kaci. V zivote jsem nepichla. Pokud chces mit dalsi deti, tak si zkus, jak se ti kocar ovlada jednou rukou, protoze za druhou pak povedes prvorozene dite. A nedoporucuju moc male kolecka vepredu, protoze ty jsou super tak leda do obchodaku, ale na rozdrbanem chodniku uz moc ne a o terenu nemluvim. Mensi otocna kolecka vepredu ano, ale at nejsou moc mala (ruzne kocarky maji ruzne velikosti). To, ze se u teutonie dala prehodit rukojet a projet teren velkymi koly napred je leda marketingovy tah, protoze v realu nic moc.

Jinak pokud vybiras nejakou z rozsirenych znacek autosedacky a kocarku, tak se vetsinou ty adaptery na vajicko dokoupit daji, i kdyz to treba kocarek na eshopu v popisu nema.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama