Kvalitní základka Praha 7

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katharina25
Kecalka 103 příspěvků 13.03.18 19:01
Kvalitní základka Praha 7

Můžete doporučit dobrou základku na Praze 7? Stross, Plamínkové, Korunovační? VÝhledově bych chtěla dítě dát na gymnázium, jde mi o kvalitní přípravu, alternativu spíše ne alternativu. Díky :)

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13204 příspěvků 13.03.18 19:53

Jako byvala obyvatelka sedmicky mam zmapovane jen skolky, ale sousedka dala kluka na zakladku U Studanky a moc si to chvali, je to fakultni skola pedagogicke fakulty, kluk je nadseny ze studentu na praxi. Navic ta lokalita u Stromovky je uzasna a samotna budova ma genius loci jako hrom. C

Anonymní  13.03.18 20:02

@katharina25 a nejsou náhodou určené podle ulic? Minulé roky to tak bylo :think:
My podle ulice patříme na Stoss, ale ráda bych dala na Plamínkovou (i když nás se to zatím netýká)
každopádně všechny 3 školy jsou dobré :nevim: Já chci Plamínkovou, protože jí máme nejblíže a také, že je to jazykovka a já na ní chodila, líbí se mi i jejich program.
Stoss má ale třeba jako jediná škola ruštinu a prý se o dost zlepšila, mají spousty výletů..
http://www. praha7.cz/files/=90416/OZ­V_Z%C3%A1klad­n%C3%AD_%C5%A1ko­ly_p%C5%99i_M%C4%8C_Pra­ha7_-_2018.pdf
tady máš ty spádové ulice..jestli je to povinné netuším, ale asi ano.. :roll:

(prosím anonym, jedná se o místo bydliště, děkuji)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama