Reklama

Kvalitní základka Praha 7

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katharina25
Kecalka 103 příspěvků 13.03.18 19:01
Kvalitní základka Praha 7

Můžete doporučit dobrou základku na Praze 7? Stross, Plamínkové, Korunovační? VÝhledově bych chtěla dítě dát na gymnázium, jde mi o kvalitní přípravu, alternativu spíše ne alternativu. Díky :)

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 13.03.18 19:53

Jako byvala obyvatelka sedmicky mam zmapovane jen skolky, ale sousedka dala kluka na zakladku U Studanky a moc si to chvali, je to fakultni skola pedagogicke fakulty, kluk je nadseny ze studentu na praxi. Navic ta lokalita u Stromovky je uzasna a samotna budova ma genius loci jako hrom. C

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 20:02

@katharina25 a nejsou náhodou určené podle ulic? Minulé roky to tak bylo :think:
My podle ulice patříme na Stoss, ale ráda bych dala na Plamínkovou (i když nás se to zatím netýká)
každopádně všechny 3 školy jsou dobré :nevim: Já chci Plamínkovou, protože jí máme nejblíže a také, že je to jazykovka a já na ní chodila, líbí se mi i jejich program.
Stoss má ale třeba jako jediná škola ruštinu a prý se o dost zlepšila, mají spousty výletů..
http://www. praha7.cz/files/=90416/OZ­V_Z%C3%A1klad­n%C3%AD_%C5%A1ko­ly_p%C5%99i_M%C4%8C_Pra­ha7_-_2018.pdf
tady máš ty spádové ulice..jestli je to povinné netuším, ale asi ano.. :roll:

(prosím anonym, jedná se o místo bydliště, děkuji)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama