Kvalitní zimní boty, kupujete ještě sněhule?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mašlička
Stálice 98 příspěvků 4 inzeráty 20.11.18 13:06
Kvalitní zimní boty, kupujete ještě sněhule?

Ahoj všem,
objednala jsem dětem kvalitní zimní boty s Gore-texem. Dvěma dětem zn. Lurchi a nejmladšímu Superfit. Dnes botky přišly a jsem nadšená. Jsou lehoučké a podrážka krásně ohebná. Uvnitř zateplené kožíškem.
A k dotazu. Do teď jsem vždy dětem kupovala celokožené boty a pak každému navíc sněhule. Letos chci vyzkoušet právě boty s gore-texem. V těch kožených měli často studené nožky. A neimpregnovala jsem pravidelně, takže po 1-2 měsících byli dost ošoupané. Nyní mi přijde zbytečné kupovat ještě navíc sněhule. Boty vypadají že vydrží hodně, mám k nim i impregnaci tak snad nepromoknou a říkám si, že by jim snad měli na celou zimu vystačit.
Jak to máte vy? Kupujete ještě navíc sněhule? Jinak děti mají 7, 4 a 2 roky, ve sněhu budou dost řádit (pokud tedy nějaký bude :-)
Předem díky za odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 40525 příspěvků 20.11.18 13:09

já kupuji taky lepší a víc nic. není důvod ;) Když naimpregnuješ bude to ok :palec:

Dana V
Kecalka 470 příspěvků 20.11.18 13:09

Mam syna skoro 3 roky a jak loni, tak letos jsem koupila kozene boty s koziskem a pak snehule. Snehule mam Superfit, ty kozene nejakou ceskou znacku, na kterou si ted nevzpomenu. Prijde mi, ze ty kozene jsou fajn, kdyz je sucho, ale kdyz je mokro a snih, tak tolik nevydrzi. Do bot pro syna jsem vzdy investovala nemale penize :oops:

Kriss Tina
Kelišová 6113 příspěvků 20.11.18 13:11

Kupuju. Už jenom proto že na zimu potřebuje aspoň 2 boty na střídání, když se promočí nebo se mu v nich zapotí noha. A sněhule nejsou tak nákladné jako kupovat dvoje kožené. Navíc třeba na sáňky je využije spíš.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 20.11.18 13:11

Kupujeme jen jedny kvalitní zimní boty a ještě se mi nestalo, že by promokly nebo v nich byla dětem zima. A to v nich děti lezou do hlubokých louží a nešetří je. :palec: Druhé bychom koupili, kdyby náhodou byly potřeba, ale neplánujeme to.

AvajBr
Závislačka 4551 příspěvků 20.11.18 13:11

@mašlička dokud jsme nejezdili pravidelne na hory, tak jim na obcasny valeni ve snehu a do skolky stacily jedny Goretexove (taky kupujeme Superfity). Ted jezdime pravidelne nekolikrat za zimu na lyze, jezdi sami na lyzak a tam nahradni boty potrebuji, takze kupuju kazdemu jeste gumovy snehule z Lidlu, kdyby jim ta bota praskla nebo neco, at maji rychle nahradu.
Jinak nam teda nikdy nepromokly :nevim: :palec: Ale Lurchi myslim Goretex nemaji, takze bych asi nejaky gumovy jeste koupila. :think:

Příspěvek upraven 20.11.18 v 13:14

Svistice
Neúnavná pisatelka 17555 příspěvků 18 inzerátů 20.11.18 13:12

@mašlička Kupuju jen jedny zimní s membránou. Kdybych bydlela na horách, tak možná o sněhulích zauvažuju na střídačku. Ale tady je sníh pár dní v roce a kvůli týdennímu pobytu na horách extra boty kupovat nebudu.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 20.11.18 13:13
@Kriss Tina píše:
Kupuju. Už jenom proto že na zimu potřebuje aspoň 2 boty na střídání, když se promočí nebo se mu v nich zapotí noha. A sněhule nejsou tak nákladné jako kupovat dvoje kožené. Navíc třeba na sáňky je využije spíš.

Mně se třeba nikdy nestalo, že by děti boty promočily. Proto kupujeme jen jedny.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49586 příspěvků 5 inzerátů 20.11.18 13:15

měli vždy jen gore celoročky, žádné zimní, zvládli s té celou zimu, včetně Alp, zimní turistiky i bobovaček.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49586 příspěvků 5 inzerátů 20.11.18 13:17
@Kriss Tina píše:
Kupuju. Už jenom proto že na zimu potřebuje aspoň 2 boty na střídání, když se promočí nebo se mu v nich zapotí noha. A sněhule nejsou tak nákladné jako kupovat dvoje kožené. Navíc třeba na sáňky je využije spíš.

taky se mi nestalo, že by boty promočili. Propocené do druhého dne uschnou.

iziwolvie
Kecalka 396 příspěvků 20.11.18 13:18

Sněhule nekupuji. Loni tady byl sníh asi jen týden, z toho jsme byli 2× sáňkovat, takže pro mě je to zbytečnost.

Kriss Tina
Kelišová 6113 příspěvků 20.11.18 13:18

@Terezxx no nemusí se promočit, ale synovi se třeba kolikrát noha zapotí a ten vnitřek boty má úplně mokrý, tak aby měl na střídání, navíc jezdíme v zimě na Slovensko za příbuznými kde mají hodně sněhu a dvoje boty tak užije, nehledě kdyby se mu jedny třeba rozlepily, rozthly, vyšoupal do nich díru, což udělá skoro s každýma botama když jezdí třeba na odrážedle, tak chci mít něco v rezervě, a koupit mu sněhule v lidlu za 250kc jako fakt takovou rezervu pro mě není žádná Mega investice a sem klidnější že by měl co obout, kdyby bylo nejhůř :nevim:

veria
Generální žvanilka 23815 příspěvků 1 inzerát 20.11.18 13:19
@Lama Lama píše:
měli vždy jen gore celoročky, žádné zimní, zvládli s té celou zimu, včetně Alp, zimní turistiky i bobovaček.
Žádné zateplene boty? 8o
Levandulina
Kelišová 5780 příspěvků 18 inzerátů 20.11.18 13:23

@Terezxx @Svistice Jakou značku bot kupujete? Taky bych chtěla jen jedny kvalitní.

veria
Generální žvanilka 23815 příspěvků 1 inzerát 20.11.18 13:25

Dobrý jsou zimní Superfit s Goretexem ale nejsou na širší nohu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >