Kvalitní zimní boty, kupujete ještě sněhule?

20.11.18 13:06

Kvalitní zimní boty, kupujete ještě sněhule?

Ahoj všem,
objednala jsem dětem kvalitní zimní boty s Gore-texem. Dvěma dětem zn. Lurchi a nejmladšímu Superfit. Dnes botky přišly a jsem nadšená. Jsou lehoučké a podrážka krásně ohebná. Uvnitř zateplené kožíškem.
A k dotazu. Do teď jsem vždy dětem kupovala celokožené boty a pak každému navíc sněhule. Letos chci vyzkoušet právě boty s gore-texem. V těch kožených měli často studené nožky. A neimpregnovala jsem pravidelně, takže po 1-2 měsících byli dost ošoupané. Nyní mi přijde zbytečné kupovat ještě navíc sněhule. Boty vypadají že vydrží hodně, mám k nim i impregnaci tak snad nepromoknou a říkám si, že by jim snad měli na celou zimu vystačit.
Jak to máte vy? Kupujete ještě navíc sněhule? Jinak děti mají 7, 4 a 2 roky, ve sněhu budou dost řádit (pokud tedy nějaký bude :-)
Předem díky za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

49111
20.11.18 13:09

já kupuji taky lepší a víc nic. není důvod ;) Když naimpregnuješ bude to ok :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
20.11.18 13:09

Mam syna skoro 3 roky a jak loni, tak letos jsem koupila kozene boty s koziskem a pak snehule. Snehule mam Superfit, ty kozene nejakou ceskou znacku, na kterou si ted nevzpomenu. Prijde mi, ze ty kozene jsou fajn, kdyz je sucho, ale kdyz je mokro a snih, tak tolik nevydrzi. Do bot pro syna jsem vzdy investovala nemale penize :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15134
20.11.18 13:11

Kupuju. Už jenom proto že na zimu potřebuje aspoň 2 boty na střídání, když se promočí nebo se mu v nich zapotí noha. A sněhule nejsou tak nákladné jako kupovat dvoje kožené. Navíc třeba na sáňky je využije spíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932

Kupujeme jen jedny kvalitní zimní boty a ještě se mi nestalo, že by promokly nebo v nich byla dětem zima. A to v nich děti lezou do hlubokých louží a nešetří je. :palec: Druhé bychom koupili, kdyby náhodou byly potřeba, ale neplánujeme to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6461

@mašlička dokud jsme nejezdili pravidelne na hory, tak jim na obcasny valeni ve snehu a do skolky stacily jedny Goretexove (taky kupujeme Superfity). Ted jezdime pravidelne nekolikrat za zimu na lyze, jezdi sami na lyzak a tam nahradni boty potrebuji, takze kupuju kazdemu jeste gumovy snehule z Lidlu, kdyby jim ta bota praskla nebo neco, at maji rychle nahradu.
Jinak nam teda nikdy nepromokly :nevim: :palec: Ale Lurchi myslim Goretex nemaji, takze bych asi nejaky gumovy jeste koupila. :think:

Příspěvek upraven 20.11.18 v 13:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19494
20.11.18 13:12

@mašlička Kupuju jen jedny zimní s membránou. Kdybych bydlela na horách, tak možná o sněhulích zauvažuju na střídačku. Ale tady je sníh pár dní v roce a kvůli týdennímu pobytu na horách extra boty kupovat nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
20.11.18 13:13
@Kriss Tina píše:
Kupuju. Už jenom proto že na zimu potřebuje aspoň 2 boty na střídání, když se promočí nebo se mu v nich zapotí noha. A sněhule nejsou tak nákladné jako kupovat dvoje kožené. Navíc třeba na sáňky je využije spíš.

Mně se třeba nikdy nestalo, že by děti boty promočily. Proto kupujeme jen jedny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58865
20.11.18 13:15

měli vždy jen gore celoročky, žádné zimní, zvládli s té celou zimu, včetně Alp, zimní turistiky i bobovaček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58865
20.11.18 13:17
@Kriss Tina píše:
Kupuju. Už jenom proto že na zimu potřebuje aspoň 2 boty na střídání, když se promočí nebo se mu v nich zapotí noha. A sněhule nejsou tak nákladné jako kupovat dvoje kožené. Navíc třeba na sáňky je využije spíš.

taky se mi nestalo, že by boty promočili. Propocené do druhého dne uschnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
502
20.11.18 13:18

Sněhule nekupuji. Loni tady byl sníh asi jen týden, z toho jsme byli 2× sáňkovat, takže pro mě je to zbytečnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15134
20.11.18 13:18

@Terezxx no nemusí se promočit, ale synovi se třeba kolikrát noha zapotí a ten vnitřek boty má úplně mokrý, tak aby měl na střídání, navíc jezdíme v zimě na Slovensko za příbuznými kde mají hodně sněhu a dvoje boty tak užije, nehledě kdyby se mu jedny třeba rozlepily, rozthly, vyšoupal do nich díru, což udělá skoro s každýma botama když jezdí třeba na odrážedle, tak chci mít něco v rezervě, a koupit mu sněhule v lidlu za 250kc jako fakt takovou rezervu pro mě není žádná Mega investice a sem klidnější že by měl co obout, kdyby bylo nejhůř :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28177
20.11.18 13:19
@Lama Lama píše:
měli vždy jen gore celoročky, žádné zimní, zvládli s té celou zimu, včetně Alp, zimní turistiky i bobovaček.
Žádné zateplene boty? 8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.18 13:23

@Terezxx @Svistice Jakou značku bot kupujete? Taky bych chtěla jen jedny kvalitní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28177
20.11.18 13:25

Dobrý jsou zimní Superfit s Goretexem ale nejsou na širší nohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama