Kvalitní zimní kabát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 10:23
Kvalitni zimni kabat

Dobry den, poradite mi kde koupit kvalitni, zimni kabat? Nechci zadny perovy ale takovy jako nosily nase babicky(asi tvidovy) :) elegantni, vypasovany, teploucky, kvalitni material ktery vydrzi nekolik let jako novy. Jsem ochotna do nej investovat cca 15.000 kc, ale musi to byt skvela kvalita. Dekuji za tipy. Anonym z duvodu fin. castky - manzel by asi omdlel :).

Reakce:

vendulaaa
Závislačka 4898 příspěvků 09.11.18 10:32

Tak základem je vlna. Já koupila zcela nečekaně vloni v reserved cca do 3000, je teplý, střihově mi sedí a vypadá, že i vydrží. Letos jsem ho zase vytáhla a vypadá, že je nový. To jsem ho nijak vloni nešetřila, prostě každodenní využití. Ale to asi nebude co hledáš… Zkis omrknout české značky a návrháře.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2642 příspěvků 09.11.18 10:50

Můžeš si nechat ušít pěkný kabát na míru. Poptej se v okolí po zručné krejčové, případně i na Fleru se pár opravdu šikovných najít určitě dá.

Příspěvek upraven 09.11.18 v 10:52

Monulie
Kecalka 157 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 10:51

V té cenové relaci bych zavítala do Pietro Filipi, chodím tam na čumendu a šetřím, šetřím… :)

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 09.11.18 10:56

Hledej kombinaci vlny a kašmíru.

freeport
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 09.11.18 10:57

v takové cenové relaci bych si nechala ušít na míru.

BloomingGorgeous
Závislačka 2807 příspěvků 09.11.18 11:08
@Monulie píše:
V té cenové relaci bych zavítala do Pietro Filipi, chodím tam na čumendu a šetřím, šetřím… :)

To me taky hned napadlo :kytka:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 09.11.18 11:09

Já mám také z Reserved, s velkým podílem vlny. Za jednu sezonu vypadá pořád jako nový, tedy po vyčištění v čistírně. Je světle šedý s melírem, takže asi styl, jaký bys chtěla. Je teplý a nemám na něj jedinou výtku. Stál tenkrát 3500. Bohužel už jsem ho loni už neunosila, byla jsem těhotná a po porodu ho nedopla. I teď mám pořád ještě problém přes prsa :oops:

Gorlami
Závislačka 3231 příspěvků 3 inzeráty 09.11.18 11:18

Pietro Filipi. Mám od nich několik kabátu a bund, jsou stylove, kvalitní a vydrží.

jessikka
Extra třída :D 10781 příspěvků 09.11.18 11:39

Mrkla bych na facebook From Kaya with Love.

alisekR
Kelišová 5172 příspěvků 09.11.18 11:52

Já mám dva takové opravdu po babičce. Jeden dokonce s límcem z berana. Velmi stylovy a všichni ho cenově šacuji na x tisíc. Je z kvalitní vlny. A pak bych doporučila Pietro Filipi.

Diaceny
Stálice 63 příspěvků 09.11.18 14:34

Za tuto cenu PIetro Filipi, mam taky dobrou zkusenost nebo mrkni do Esprit, slozenim jsou velmi kvalitni. Tim Reserved bych si nebyla jista, ja mam jeden kabat treba ze Zary, je nadherny, ale kazdy rok se trha podsivka a po 3 letech uz je videt, ze je obnoseny, neni tak kvalitni a ikdyz ma velky podil vlny, ani tak teply jako ty drazsi…

Kacise
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 09.11.18 14:45

Podívej se na MiaBella, šije kabáty na zakázku, nebo zmiňovaná Kaya (From Kaya with Love). A jestli jsi někde od Brna, tak bych šla za Silvií Kaprálovou - Femme Fatale Dress.
Taky si chci jednoho dne nechat ušít nějaký takový skvost :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 18:36

Vsem vam moc dekuji za tipy. V pietru nakupuji, kabaty od nich mam 3, ale neni to to prave orechove. Kvalita je dobra, i po nekolika letech jsou ve velmi slusnem stavu ale nejsou zimni - tady oni uvadeji, ze jsou zimni, ale spis na prebehnuti z auta do prace, na nakup…kdybych s nim sla na dve hodiny do mesta, tak zmrznu. @Kacise mrknu, dekuji

nostress
Extra třída :D 13421 příspěvků 09.11.18 18:41

Doporučuji šikovnou švadlenku, a nechat si kabát ušít na míru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >