Kvalitní zubní pohotovost Praha urgent

31
2.5.21 22:04

Kvalitní zubní pohotovost Praha urgent

Můj zubař je dlouhodobě nemocný a já potřebuji urgentně vyměnit 2 plomby. Měla jsem jít už minulý rok, nicméně to z důvodu nemoci nakonec nevyšlo.
Pod jednou plombou mám od minulého týdne zvláštní tlak a pobolívá mě to, takže potrebuju hned ošetřit.
Soukromá klinika, na kterou chodím mi nabídla ošetření za 2,5 měsíce a s tou jednou plombou už nezvládnu čekat.
Mate nějaké tipy na dobrou kliniku, kde mě vezmou hned a pracuji tam nejlépe Češi? Na Spálenou mě nikdo nedostane…

Nevadí mi si zaplatit, chci bílou plombu a kvalitní ošetření, ale vůbec nevím, kam jít a kde mě vezmou hned.

Nějaké tipy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1173
2.5.21 22:07
@Diwales píše:
Můj zubař je dlouhodobě nemocný a já potřebuji urgentně vyměnit 2 plomby. Měla jsem jít už minulý rok, nicméně to z důvodu nemoci nakonec nevyšlo.
Pod jednou plombou mám od minulého týdne zvláštní tlak a pobolívá mě to, takže potrebuju hned ošetřit.
Soukromá klinika, na kterou chodím mi nabídla ošetření za 2,5 měsíce a s tou jednou plombou už nezvládnu čekat.
Mate nějaké tipy na dobrou kliniku, kde mě vezmou hned a pracuji tam nejlépe Češi? Na Spálenou mě nikdo nedostane…

Nevadí mi si zaplatit, chci bílou plombu a kvalitní ošetření, ale vůbec nevím, kam jít a kde mě vezmou hned.

Nějaké tipy?

Chceš nemožné. A bílé výplně se rozhodně nevyměňují na pohotovosti, takže i kdybys do Spálené šla, tak by ti to tak možná odvrtali a umrtvili… Hned tě možná vezme nějaký zubař z Ukrajiny, který nemá smlouvu s pojišťovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5949
2.5.21 22:08

Tak výměna plomb nepatří na pohotovost. Tvého zubaře nikdo nezastupuje? Zkus si najít soukromé kliniky které nemají smlouvy s pojistovnami, vezmou tě určitě do týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
2.5.21 22:10

Jsem ochotná si to celé zaplatit, přece musí v Praze existovat nějaká možnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5949
2.5.21 22:11

A k té pohotovosti ve Spálené – většinou musejí jet hodně rychle, jelikož je to jediná pohotovost pro Prahu a Středočeský kraj.
Ale byla jsem to nedávno a na jednání si nemůžu stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5949
2.5.21 22:13
@Diwales píše:
Jsem ochotná si to celé zaplatit, přece musí v Praze existovat nějaká možnost. [/cita
Ale vždyť existuje. Nedávno jsem také sháněla zubaře a v soukromých ordinacích mi bylo slíbeno objednaní do několika dnů. Chce to od telefonovat a podívat na recenze, teď po Praze je takových ordinaci mraky.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
2.5.21 22:15

Ve spáleny byl před 4 rokama můj znamej a rovnou mu nabídli umrtveni zubu. V pondělí se dobelhal ke svému zubari a po odvrtani kazu byl za par dnů v pohodě… takže by mu úplně zbytečně zničili zub a proto tam nechci. Navíc jak jsem psala… chci kvalitní ošetření…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
2.5.21 22:16
To jo, ale budu rada za osobní zkušenosti, kde je to fajn a nejsou tam Ukrajinci.
@jannina1 píše:
@Diwales píše:
Jsem ochotná si to celé zaplatit, přece musí v Praze existovat nějaká možnost. [/cita
Ale vždyť existuje. Nedávno jsem také sháněla zubaře a v soukromých ordinacích mi bylo slíbeno objednaní do několika dnů. Chce to od telefonovat a podívat na recenze, teď po Praze je takových ordinaci mraky.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
2.5.21 22:18

Když to bude kvalitní zubař, tak svoji zavedenou klientelu bude mít a rozhodně nebude čekat, až mu zavolá někdo z ulice ( tím myšleno neznámý) a bude chtít hned ošetřit.
Ale jak tu zaznělo, koukni na net a začni obvolávat kliniky v centru…třeba se jim kvůli kovidu někdo omluvil, tak můžou mít volno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4320
2.5.21 22:22

Sice Rusaci, ale berou hned do několika hodin… já mám od nich implantát a všechno v pořádku … Artstom na Vysocansky … nemají špatné hodnocení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
2.5.21 22:47

@Diwales Dentální centrum Rosmarin, jen Češi a zmiň, že urgent, mohlo by to klapnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
2.5.21 23:07
to vypadá dobře, díky za tip
@Kacise píše:
@Diwales Dentální centrum Rosmarin, jen Češi a zmiň, že urgent, mohlo by to klapnout.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
3.5.21 00:11

Zkus Millenium Dental Care v centru. Ale je to tedy financni rana :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 00:23

Dentalo ve slovaci. Doporucuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 00:26

Můžu se zeptat, proč jsou Ukrajinci špatní? Můj zubař je Ukrajinec (nebo Rus?) a přístup skvělý, krásná ordinace, je šikovný, dobře termíny, jediný zubař, kam chodím „ráda“. A smlouvy s pojišťovnami má. :nevim:
Jinak je to v Praze, Dmytro Pashchenko se jmenuje.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat