Kvalitní, ale i cenově dostupný osobní trenér v Praze?

1
23.5.16 12:14

Kvalitní,ale i cenově dostupný osobní trenér v Praze?

Zdravím dámy, jsem tu nová a dlouho jsem se rozmýšlela, jestli toto vlákno založit nebo ne, nicméně potřebuji nad sebe tzv. bič :?. Již od školy jsem měla problémy s nadváhou, několikrát jsem se snažila zhubnout, ale moc dlouho mi to nevydrželo.. Proto jsem se rozhodla že do toho půjdu se vším všudy a ráda bych si někde zaplatila osobního trenéra, který bude kvalítní ale zároveň nebude drahý :,(, cenově tak 300-350/hod, nevíte o někom? Moc děkuji všem kteří sem něčím přispějí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3031
23.5.16 12:59

A kde by se měl ten trenér nacházet. Těžko radit, když nenapíšeš ve kterém městě žiješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
23.5.16 13:01

@jenika1 tak v dotazu je uvedená Praha ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
23.5.16 13:03

Omlouvám se, nadpis jsem jaksi nedočetla. To neporadím.,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.16 08:32

Ahoj Luci, nevím, jestli je to téma pořád aktuální, ale měla bych tip.

Chodím k Michalovi do Megafitness na Korunní (zastávka tramvaje Perunova) a jsem maximálně spokojená. Michal je super - fakt se mi věnuje celou hodinu, udělal mi i tréninkový plán jídelníček a navíc je to i moc fajn člověk a umí docela namotivovat. Když si zaplatíš deset lekcí, vyjde tě jedna na 350,– (plus vstup do fitka).

Předtím sem chodila k trenérovi na Floře, který byl dražší a nebyla jsem vůbec spokojená - z té hodiny se mi věnoval tak 20 minut a zbytek koukal do mobilu. Naproti tomu je Michal fakt profík, co se ti věnuje celou dobu a opravuje tě. Takže u Michala to není nijak drahé (když vezmu poměr cena/výkon je to vlastně docela levné). Taky respektuje zdravotní omezení apod.

A navíc jestli máš ráda kočky, tak v tom fitku je jedna domácí siamka, kterou můžeš mezi sériemi hladit :-)

JInak kdyby ses rozhodla, že je to pro tebe daleko nebo že chceš chodit jinam doporučuju nejdřív si zaplatit jednu hodinu a toho trenéra „zkouknout“, jak se chová ke klientům a kdyžtak se i pak zeptat lidí, který cvičí, jak jsou spokojený, ať nedopadneš jako já na té Flóře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.17 13:06

Fitness trenér Praha

Ahojky, prosím poradil by mi někdo trenéra z Prahy? Bydlím na Praze 5. Nějakého ne úplně drahého.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama