Kvasinka na prsou? K jakému doktorovi?

60
10.6.13 08:22

kvasinka na prsou? k jakému doktorovi?

Ahoj,
mám 6 měsíční plně kojené dítě a objevilo se mi cosi na prsou. Rudý flek na dvorci ve tvaru bradavky, jak byla zmačknutá a přitisknutá proti dvorci ve vlhku z mléka. Stalo se to přes noc. Nebolelo, nesvědilo. Mažu dva dny bepantenem a Neocide desinfekcí. Bez většího úspěchu. Naopak to možná trochu bolet začíná při přiložení.

Myslíte, jsou to kvasinky? S jakým doktorem se mám jít poradit? Kožní, gynekolog? Poznala bych kvasinky u dítěte na jazyku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20731
10.6.13 08:28

Flek a bolest může být i zánět. Já šla k obvodní ;) S kvasinkama neporadím. Jen ještě napíšu, že já měla taky nejdřív flek, pak bolest, boule žádná a byl to zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
10.6.13 08:48

Asi bych taky doporučila k dr..protože já to měla a nakonec nic nepomohlo a přestala jsem kojit..nešlo se toho zbavit..protože dr pořád jen „fialovou“ vodičku..nakonec i malý to měl v pusince a bylo..
Takže hodně štěstí a zajdi k dr.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079
10.6.13 09:16

Jestli to i bolí, tak by to mohl být ten zánět. Já s tím šla za naší dětskou - ona je taková šikovná a ochotná. Ale jinak bych šla třeba k obvodní doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
12.6.13 23:02

Já jsem na kvasinky měla Pevaryl…byla to taková bolest na dvorci při dotyku a okolí je takové lesklé a jako oteklé, že ani mléko nechtělo jít ven, ale po pár dnech mazání OK, Začalo mi to v pátek večer, tak jsem hledala na netu a diagnostikovala sama-je toho tam docela dost i obrázky, ale Pevaryl asi není volně prodejný…já měla známou v lékárně, tak jsem ho sehnala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat