Kvasinková infekce a slabé krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sluníčk0
Nováček 3 příspěvky 06.01.19 16:35
Kvasinkova infekce a slabe krvaceni

Dobry den. Vcera jsem zjistila, ze mam zas po dlouhe dobe kvasinkovou infekci. Jedna se o silny hrudkujici vytok a svedeni, na tom by nebylo nic divneho. doma jsem mela pouze clotrimazol ( ten mi vzdy krasne pomuze) a jeste idelin beliema. Vzala jsem si klasicky na noc clottimazol, ale rano a i pres den jak to vytykalo, bylo to i kapku zbarvene krvi. Nevim, jestli to nevadi, hlavne jsem presne tyden od ovulace a jestli by to nemohlo byt uhnizdeni ( snazime se od cervna). Samozrejme, ze zitra zavolam doktorce, ale nevim, jestli mam s clotrimazolem pokracovat nebo radsi ne. Nesetkala jste se s tim nektera?

Reakce:
Tajeka
Kecalka 103 příspěvků 06.01.19 16:43

Ja neco podobneho mivam taky - ale u me je to reakci na clotrimazol. Podrazdena kuze z infekce v kombinaci s reakci na ucinnou latku v masti.

ugluk
Hvězda diskuse 44184 příspěvků 06.01.19 17:12

Clotrimazol tohle může dělat.

Ou
Kelišová 5849 příspěvků 06.01.19 17:12

Pokračuj s clotrimazolem, jinak jen vypěstuješ kvasinky které jsou na něj odolné. Nejspíš to bude jen podráždění, případnému těhotenství to neuškodí. K lékaři jen když to nebude zabírat a nebo se bude dít něco fakt divnýho.

sluníčk0
Nováček 3 příspěvky 06.01.19 17:16

@Tajeka @ugluk @Ou moc vam dekuji za odpovedi, nikdy se mi to nestalo, tak se radeji ptam, nechci zbytecne jezdit k MuDr, kdyz neni treba. Pekny den

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >