Kvasinková infekce a slabé krvácení

6.1.19 16:35

Kvasinkova infekce a slabe krvaceni

Dobry den. Vcera jsem zjistila, ze mam zas po dlouhe dobe kvasinkovou infekci. Jedna se o silny hrudkujici vytok a svedeni, na tom by nebylo nic divneho. doma jsem mela pouze clotrimazol ( ten mi vzdy krasne pomuze) a jeste idelin beliema. Vzala jsem si klasicky na noc clottimazol, ale rano a i pres den jak to vytykalo, bylo to i kapku zbarvene krvi. Nevim, jestli to nevadi, hlavne jsem presne tyden od ovulace a jestli by to nemohlo byt uhnizdeni ( snazime se od cervna). Samozrejme, ze zitra zavolam doktorce, ale nevim, jestli mam s clotrimazolem pokracovat nebo radsi ne. Nesetkala jste se s tim nektera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

153
6.1.19 16:43

Ja neco podobneho mivam taky - ale u me je to reakci na clotrimazol. Podrazdena kuze z infekce v kombinaci s reakci na ucinnou latku v masti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47904
6.1.19 17:12

Clotrimazol tohle může dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9386
6.1.19 17:12

Pokračuj s clotrimazolem, jinak jen vypěstuješ kvasinky které jsou na něj odolné. Nejspíš to bude jen podráždění, případnému těhotenství to neuškodí. K lékaři jen když to nebude zabírat a nebo se bude dít něco fakt divnýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.19 17:16

@Tajeka @ugluk @Ou moc vam dekuji za odpovedi, nikdy se mi to nestalo, tak se radeji ptam, nechci zbytecne jezdit k MuDr, kdyz neni treba. Pekny den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama