Kvasinkova infekce - homeopatika

157
18.6.08 17:52

Kvasinkova infekce - homeopatika

Ahoj holky.
Vypada to, ze mam asi kvasinkovou infekci. Jemne paleni a svedeni, hlavne po curani, kdyz se utiram. Vytok nemam (zatim). Zanet mocaku to neni urcite, ten uz jsem parkrat mela, takze to poznam. Toto vypada na ty kvasinky, myslim. Zacalo to vcera, ne nejak moc, ale citim to. Myslim si, ze to bude tim, ze jsem po roce navstivila verejne koupaliste - bazen a diky tomu jsem to asi hned chytla. :? Napadlo me, zda-li mate nekdo nejake rady jak se toho zbavit? Co takhle homeopatika - pomohla nekomu? Jestli ano - jaka? Existuje neco, co mi pomuze, abych mohla v klidu chodit do verejnych koupalist a nebala se, ze to zase chytnu? Nejaka prevence?

Dekuju moc za jakekoliv rady a zkusenosti. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.6.08 17:56

Mně vždycky na ne moc rozběhnutou infekci pomáhá Fermalac. Jsou to kapsle k zavádění, obsahují laktobacily, takže přírodní produkt, žádná chemie. Na už vzniklou infekci vyberu celé balení (10 kapslí). Preventivně (po bazénu apod.) jen 1 kapsli. Stojí to kolem 180,– Kč.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
8297
18.6.08 22:14

Ahoj, já se s nimi začala potýkat nedávno, po hodně silných antibiotikách. Pokud nechceš chemii, existuje jednoduchý způsob, jak podpořit i léčbu přírodní. NEKRMIT je. To znamená žádné cukry, nebo alespoň hodně snížit příjem. Vyhládnou a pak lépe reagují na tablety. A co mi řekl můj gynekolog, nemýt se mýdlem. Opravdu žádným, ani syndetem od sebamedu, zkrátka jen teplá voda, třeba několikrát denně. A nenosit intimky. Když ti začne výtok, jsou pak kalhotky sice trochu eklhaft, ale mě se to hodně osvědčilo, v intimkách se jim dobře žije. A bavlněné, nejlépe volné kalhotky. A k tomu bych řekla asi ty kapsle, jak píše Katka . A pokud tě začně svědit a zarudávat i okolo, tak rezignovat na přírodní léčbu a hybaj na gyndu… :? Ať brzo přestanou otravovat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.6.08 22:21

Mně pomáhá Femigel od Australian Bodycare, používá se to jako prevence právě před koupáním v bazénech a podobně. A když se to nepovede zastavit, vyzkoušej Gynopevaryl, jsou to 3 čípky, volně prodejné - mám to vyzkoušené, taky na to často trpím.
Mirka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.6.08 03:50

Holky - dekuju vam moc. Urcite vyzkousim vsechno!
Mejte se krasne, neprihlasena kacenka001

• Nahlásit
  • Citovat
2724
19.6.08 14:51

Kačko,
hlavně nezkoušej všechno a už vůbec ne najednou. Kvasinky jsou prevíti, nedokonalými pokusy o samoléčbu se stávají rezistentními, je jich moc druhů a navíc ze subjektivních symptomů je nedokážeš odlišit od jiných mikroorganismů. Doporučuju laktobacila jako první pomoc a tradá na gyndu, kultivace, specifická antimykotika příp. antibiotika + přeléčení partnera !
A prevence, suché neustále měněné ručníky jen „na to“, bavlněné nebo taky žádné prádlo, nedrhnout se uvnitř a venku jen vodou atd.
Znám, naštěstí už jen vzpomínám, hodně zdaru.
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.6.08 20:29

Baro, diky za rady! Ja to nebudu zkouset vsechno najednou, myslela jsem postupne - zkusim jedno, kdyz nezabere, tak druhe… :-) Ja na to nejak moc netrpim, jen cas od casu. Takze doufam, ze toto je vyjimecne, zbavim se toho a budu mit zas na cas klid. DOUFAM! Vcera jsem vsechno studovala na netu - hygiena, jidlo atd., takze uz se podle toho zacinam ridit. :-)K dr. se mi hned nechce, nechci do sebe cpat antibiotika - ty pouzivam jen opradu v nejnouzovejsich pripadech.
Zijeme v cizine a nasla jsem, ze obrovsky ohlas a uspech tady maji pri kvasink.infekcich tabletky AZO Yeast. Jsou to homeopatika. Slozeni - Boneset, mistletoe leaf, lactobacillus, lactose, maltodextrin. Pri infekci se berou 3 krat denne 1 tabletka. Jako prevence se muze brat 1 tabletka denne. Takze jsem je hned zakoupila a od vcerejska je uzivam. Kez by pomohly.
DIKY !!! kacenka001

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama