Kvasinková infekce - Lomexin

140
8.7.15 18:25

kvasinková infekce -lomexin

Zdravím, prosím o radu, dnes sem byla u dr jelikož jsem si byla jistá že mám kvasinky, od soboty šílené svědění, pálení, tvaroch :oops:…:( nic hroznějšího sem neměla… mám to moc. mám ji napuchlou :oops: jka sem si to poškrábala i když se snažím nejde to :( a dr to potvrdil. dal mi na to krém LOMEXIN jak zjevně tak do vnitř a řekl aˇsi lehnu.tak sem tak udělala, vdržela sem skoro půl hodinky skoro v křečích jak moc to pálilo, svědělo prostě hrůůza :( nevydržela sem to a šla si dát sprchu. zítra zavolám k dr to se nedalo vydržet. nemáte někdo zkušenost?? a co na to pomáhá? mám dr 35 km tak se mi tam zítra zas nechce. že bych si skočila do lékarny. moc děkuji za rady :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.7.15 18:36

JÁ ho měla a když je tvarohovitý výtok nemusí to znamenat vždy kvasinky ne? Já ho totiž teď mám, ale svědění neni. Prosím o radu. Jinak k tomu Lomexinu, když jsem měla kvasinky, byl mi předepisován, zvenka jsem mazala canestenem, bohužel od svědění mi ulevovala jen sprcha, takže jsem se mydlila intimním gelem a úleva byla fajn. V Lomexinu jsem měla dvě globule, ta první nezabrala, tak jsem dala druhou a svědění nebylo. Nejlepší na kvasinky mi ale stejně přijde Canesten.

• Nahlásit
  • Citovat
18023
8.7.15 18:50

Mě na kvasinky pomohly přírodní preparáty Údolí oblaků a deště od TČM Herbs, Candiol, Candisan a Femishea od Hadka. Údolí oblaků a deště a Candiol se bere vnitřně, Candisan a Femishea se zavádí.
Mívala jsem s kvasinkama velké problémy, klasická léčba (jen lokální) nepomáhala. Evidentně byly kvasinky rozšířené i jinde, než jen v pochvě a chtělo to celkovou, i vnitřní léčbu.
To, že nakonec pomohla „příroda“ beru jako příjemný bonus :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
8.7.15 18:57

Podle popisu máš hodně rozjetý kvasinky, to je z těch veder. Lomexin je dobrá volba, krém se pěkně rozprostře po pochvě. Pokud stále cíš pálení, tak je to spíš z toho mechanického zavedení. :nevim: Zkus se opláchnou jedlou sodou nebo hypermanganem. Až se toho akutního problému zbavíš, můžeš používat jako prevenci Femigel nebo něco jiného, přírodního. A hooodně omezit cukry!!!
Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
8.7.15 20:36

Já na kvasinky používala vždycky Jenamazol a zaplatpánbůh mi vždycky pomohl.. Za pokus nic nedáš, klidně to zkus, já měla do tří dnů většinou klid a úlevu jsem pocitovala už po první dni.. Když pohledáš na internetu, určitě najdeš i nějakou dietu, která by ti mohla pomoct to překonat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
8.7.15 21:29

Moc děkuju všem za rady :dance: snad něco pomůže já to musela zavádět a i celé okolí mazt ale k nevydržení…tak se to musela omýt, jen sprcha mi pomůže…ale né na dlouho… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
8.7.15 21:33
@mareškaa píše:
Moc děkuju všem za rady :dance: snad něco pomůže já to musela zavádět a i celé okolí mazt ale k nevydržení…tak se to musela omýt, jen sprcha mi pomůže…ale né na dlouho… :roll:

Ještě je tu možnost, že jsi na některou jeho složku alergická :think:, mě tohle nikdy nedělal a brzo cítím úlevu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
8.7.15 21:39
@brisco píše:
Ještě je tu možnost, že jsi na některou jeho složku alergická :think:, mě tohle nikdy nedělal a brzo cítím úlevu.

nejspíš to tak je protože to byli muka, normálně sem bulela, bylo to k nevydržení :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
8.7.15 21:51
@mareškaa píše:
nejspíš to tak je protože to byli muka, normálně sem bulela, bylo to k nevydržení :zed:

Zavedla sis to dovnitř? Tak to bude asi pálit, jak to bude postupně vycházet…Kdy jsi si vzala? Tohle se zavádí na noc, aby to z Tebe hned nevyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
10.7.15 14:48
@brisco píše:
Zavedla sis to dovnitř? Tak to bude asi pálit, jak to bude postupně vycházet…Kdy jsi si vzala? Tohle se zavádí na noc, aby to z Tebe hned nevyšlo.

ano zavedla dovnitř i okolně jak dr řekl, ale jak říkám nejde to vydržet zkusila semto včera večer znovu, to se nedá vydržet to tak pálí bolí svědí že to je hnus :( :oops: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
10.7.15 15:18

@mareškaa Tak si skoč koupit Canesten krém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
11.7.15 13:51

Už mám canesten i krém i tablety tak o trochu lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
11.7.15 13:53

@mareškaa On je super, jednou mi gynekoložka říkala, že lomexin je lepší, neřekla bych, Canesten je bez předpisu a vždy zabere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
20.4.17 22:55

lomexin

Ahoj, měla jsem bílý výtok s hrudkama, pak dlouhá menstruace (20dní) nejdříve špinění s hrudkama, pak normálně menstruace 5 dní. Šla jsem k doktorce s problémem, dostala 2 cipky Lomexin. Týden dobré a po sexu se zase problém objevil. Navíc už čekám 2 týdny na menstruaci. Mam zase jít s problémem k doktorce nebo máte nějakou radu na vyléčení? je to fakt nepříjemné :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.17 01:38

lomexin

Lomexin mast(krém) v těhotenství? mám strach abych neublížila mimi. Máte prosím zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama