Kvasinková infekce po KET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
handa30
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 31.10.18 18:01
kvasinková infekce po KET

Čau holky, mám 10. dní po KET, ještě jsem netestovala, ale mám mírnou kvasinkovou infekci. Nemáte někdo zkušenost? Díky

Reakce:
elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 31.10.18 18:17

Když jsem byla těhu, taky jsem měla jakousi infekci. Tuším, že mi pomohly clotrimazol vaginální čípky. Tyto mohou i těhotné. Magistra Ti ale určitě něco doporučí.

KamisB
Kelišová 6836 příspěvků 31.10.18 18:21

a svědí nebo jen bílý výtok? On s totiž někdy hned v začátku hustý bílý hlen vyskytuje normálně. Ale jinak bych šla buď k lékaři nebo se zeptala v lékárně. Popravdě řekla co a jak a oni ti jistě něco poradí.

karkarka
Závislačka 2855 příspěvků 31.10.18 19:15

Tak 10 dni po ket uz muzes testovat.to uz budes mit jasno.

handa30
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 31.10.18 19:36

Mam svedivku. Zitra si udelam test. Nemam ho doma. Diky,holky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >