Kvasinková infekce - volně prodejné mastičky

Anonymní
14.3.21 23:35

Kvasinková infekce - volně prodejné mastičky

Dobrý den, je mi 17 let a zhruba před půl rokem jsem byla u své gynekoložky kvůli prasklinám na pochvě po sexu, řekla mi, že je to kvasinková infekce. Předepsala mi čípky POLYGYNAX, které zabraly a měla jsem na několik měsíců pokoj, až do teď. Také mi řekla, že se budou kvasinky vracet, což se také stalo, a proto prý můžu zkusit volně prodejné mastičky nebo čípky, že mi třeba postačí na léčbu jen ty. Kdyby nezabralo, mám si přijít normálně pro předpis, ale i tak bych chtěla zkusit i nějaké volně prodejné. Proto bych se chtěla zeptat, máte něco, co vám vážně proti kvasinkové infekci pomohlo? Děkuji moc :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.3.21 23:43

Gynocaps, jsou to probiotika.

• Citovat
  • Nahlásit
1635
14.3.21 23:45

Já používám clotrimazol. Je ve formě mastičky i vaginálních čípků. Ty čípky jsou tři a dané léčivé látky je v ní o hodně víc než v mastičce. Jen poznamenám, že léčit by se měl i partner (pokud nějaký je) jemu stačí ta mastička.

Příspěvek upraven 14.03.21 v 23:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7366
14.3.21 23:45

Clotrimazol masticka :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7366
14.3.21 23:46

@werajsik byla jsi o chlup rychlejsi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1635
14.3.21 23:50

@eviku-miluna
:mrgreen: :mrgreen:

Zakladatelko: ještě jsem si vzpomněla, že kdysi jsem používala mastičku Fungicidin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
14.3.21 23:58

Problém může být kyselost nebo pokud máme sex, tak i nedostatečná hygiena muže :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
15.3.21 00:05

Já používám Jenamazol 2%…Kdysi mi ho doporučila paní v lékárně a od té doby kupuji pokaždé, když mám takový problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 00:46

Clotrimazol masticka, kdyz jsi sikovna tak si ji natres i trosku dovnitr a taky to pomuze

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 09:54

Přítelovou hygienou to nebude, jsme spolu přes 2 roky a kdyby ji zanedbával, tak spolu nejsme :D Vyzkouším ty čípky Clotrimazol společně s mastičkou, tak snad to zabere. Děkuji moc za rady :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
26
15.3.21 10:12
@Anonymní píše:
Přítelovou hygienou to nebude, jsme spolu přes 2 roky a kdyby ji zanedbával, tak spolu nejsme :D Vyzkouším ty čípky Clotrimazol společně s mastičkou, tak snad to zabere. Děkuji moc za rady :palec:

To není věc hygieny. Je jedno, kdo z vás ty kvasinky má, pokud se nepřeléčí oba, můžete si je vesele předávat donekonečna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
15.3.21 12:17
@Imi93 píše:
To není věc hygieny. Je jedno, kdo z vás ty kvasinky má, pokud se nepřeléčí oba, můžete si je vesele předávat donekonečna.

přesně tak, pokud se nezačnete léčit oba zaráz, tak se jich nikdy nezbavíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat