Kvasinky a zase kvasinky

Anonymní
10.3.20 15:00

Kvasinky a zase kvasinky

Ahoj, již zhruba půl rok mě trápí kvasinky, poprvé mi celkem zabral canesten, pak se to neopakovalo, našla jsem si nového přítele a s ním to mám doteď. Na gynde mi dali nějaké tablety do pochvy, ty celkem zabraly. Teď se to zase vrátilo, vždy mě to pálí a palilo po sexu s přítelem. I on byl preleceny. Co by pomohlo? Doktor mi nic neřekne, jen kupte si Canesten. Výtok mám jak kdy, někdy normální, někdy jak „tvaroh“. A hlavně, před tím jsem byla „sladká“ po prvním preleceni, jsem byla „jako šťovík“. Poprosím o normální rady. U doktora jsem byla, canesten jsem měla, a nějaké ty globule taky.

Děkuji moc, zakladatelka - zoufalá

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

805
10.3.20 15:14

Protikvasinkova dieta k tomu brat probiotika. A me na gynde doporucila candivac, zacala jsme hi brat pred tydnem tak uvidim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4678
10.3.20 15:15

A zkusila jsi třeba sedací koupele v hypermanganu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.20 15:23

@žampion nepomáhá

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.3.20 15:24

@flicek18 a nějaké zlepšení?

• Nahlásit
  • Citovat
4678
10.3.20 15:29

Další babská rada / mnou neověřená/ že si tam ženský patlají Activii. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
517
10.3.20 15:35

Mně pomáhá jenamazol, má poměrně vysoký obsah účinné látky a je volně dostupný. Je to stejná účinná látka jako clotrimazol, ale je jí tam víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.20 15:40
@žampion píše:
Další babská rada / mnou neověřená/ že si tam ženský patlají Activii. :nevim:

Tak já ji mám ověřenou. Tampon namočený do jogurtu s živou kulturou, zavést, 2-3 krát opakovat a už se mi problém nikdy nevrátil, už hodně let. Jogurt pomohl i dalším, kterým jsem radila. Fakt to zkus

• Nahlásit
  • Citovat
6058
10.3.20 15:45

Probiotika, polykaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12911
10.3.20 15:53

Striktně vynechat veškerý cukr a nejlépe i bílou mouku, jinak je stále živíš. Zařadit také do stravy více kysaných mléčných výrobků a mně vždy ulevil Rosalgin. Někdy až napodruhé, ale pomohl. Ostatní moc ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.20 16:19
@Anonymní píše:
Tak já ji mám ověřenou. Tampon namočený do jogurtu s živou kulturou, zavést, 2-3 krát opakovat a už se mi problém nikdy nevrátil, už hodně let. Jogurt pomohl i dalším, kterým jsem radila. Fakt to zkus

Např activia?

• Nahlásit
  • Citovat
805
10.3.20 21:28
@Anonymní píše:
@flicek18 a nějaké zlepšení?

Zatim beru krátce takze nemuzu posoudit. Ale hodne si to lidi chvalili na netu co jsem koukala, tak tomu verim. A dieta je zaklad pro zvaveni se kvasinek, kdyz je ma clovek dlouhodobě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
10.3.20 21:58

Vaginalni probiotika (zavádí se primo do pochvy), rosalgin vyplach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.20 22:03

Měla jsem také kvasinkové záněty za sebou stále dokola. Gynekoložka mi předepsala Clotrimazol. Brala jsem celkem 4 balení a vždycky zabralo jen na chvilku, pak se to rozjelo znovu.

Zbavila jsem se toho následovně. Dodržovat dietu bez cukru, kávy, hlavně omezit jednoduché cukry v čokoládách, sušenkách apod. Pak už jsem byla zoufalá, tak jsem zkoušela zavést dovnitř i chlorellu a stroužek česneku na noc. Kupodivu po česneku to vždycky přestalo svědět. Pila jsem mladý ječmen a brala i chlorellu. Dál potom vždycky zklidnily vnitřní výplachy Rosalginem a nyní mám za sebou první dobrané plato Candivacu. Zatím jsem úplně bez potíží už aspoň měsíc. Předtím jsem to měla snad přes měsíc v kuse. :zed:
Přeji hodně zdraví a pevné nervy! Je to pořádná nepříjemnost.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.3.20 22:07
@Anonymní píše:
Měla jsem také kvasinkové záněty za sebou stále dokola. Gynekoložka mi předepsala Clotrimazol. Brala jsem celkem 4 balení a vždycky zabralo jen na chvilku, pak se to rozjelo znovu.Zbavila jsem se toho následovně. Dodržovat dietu bez cukru, kávy, hlavně omezit jednoduché cukry v čokoládách, sušenkách apod. Pak už jsem byla zoufalá, tak jsem zkoušela zavést dovnitř i chlorellu a stroužek česneku na noc. Kupodivu po česneku to vždycky přestalo svědět. Pila jsem mladý ječmen a brala i chlorellu. Dál potom vždycky zklidnily vnitřní výplachy Rosalginem a nyní mám za sebou první dobrané plato Candivacu. Zatím jsem úplně bez potíží už aspoň měsíc. Předtím jsem to měla snad přes měsíc v kuse. :zed:
Přeji hodně zdraví a pevné nervy! Je to pořádná nepříjemnost.

Děkuji moc za popsání zkušenosti, bohužel už to půl roku mám a je to fakt hrozný. Snad se toho zbavis, přeji pevné nervy :-( zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama