Kvasinky bez výtoku? Svědění

Anonymní
12.6.21 22:28

Kvasinky bez vytoku ? Svědění…

Zdravím, můžou se kvasinky projevovat jen svěděnim?? Od včera mě svedi a při utirani trochu páli pochva, mám ji asi malinko zarudlou 8o kvasinky jsem jednu dobu mela často a vždycky s tím hroznym vytokem, takže mi to přijde fakt divné :think:
navíc jsem to mela dostat v pondělí, ale včera jsem měla světle hnědý malinko výtok a dneska trochu krev, nevím ani jestli se to dá považovat už za MS :nevim: nikdy jsem před MS nespinila takhle … jinak se snažíme o mimi, ale včera test negativni :? na gyndu budu volat v pondělí.. ale třeba někdo bude vědět 8o díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21455
12.6.21 22:52

Nemusí to být rovnou kvasinky, ale jakákoliv počínající infekce nebo jen rozhozená mikroflora. Já na to používám výplach rosalginem a pak zavádím gynocaps na obnovu mikroflóry. To mi zabírá spolehlivě, pokud to chytím v začátku a nenechám rozjet v infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
12.6.21 22:55

Já jen při svědění mažu canesten gyn nebo jenamazol 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1782
12.6.21 23:01

Já bych řekla, že to můžou být blbé pocity z toho špinění/krvácení. Ona krev celkem dráždí a začátek MS poznám zaručeně podle diskomfortu v pochvě (úplně stejně se projevilo i krvácení když jsem potratila).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat