Kvasinky, mykóza, bakterie?

Anonymní
17.3.20 18:51

Kvasinky, mykoza, bakterie?

Ahoj, je mi 22 let a posledni asi ctyri dny mam hrozne zarudlou oblast kolem klitorisu, vnitrni pysky a kolem otvoru… pres den o tom nijak nevim, nez jdu curat, to je pak peklo… v lekarne mi daly gynóevaryl s kremem, ten to uklidni hned, ale dnes jsem to dostala, pouzivam probio tampony, vzdy ok ale ted citim diskomfort. Pred ms ze me obcas sel takovy tvarohovity rozdrobeny vytok.Sex jsem mela naposledy dyl nez pul rokem, sprchuji se a pouzivam lactaovid, praci prasek jsme nemenila.. uz me to dost obtezuje, doktor odrdinuje az od dubna (je v zahranici).. a do lekarny, kdy jsem stala frontu pres cele namesti se mi rano taky uz moc nechce :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

943
17.3.20 18:59

Určitě nepoužívej teď tamponky ale klasické vložky. Musíš to vydržet. Osobně nemám s gynopevaryl dobrou zkušenost. Spíš vyzkoušej canesten jak tablety tak mast nebo boraxové globule. Teď bych vydržela co to udělá s menstruací. Me se to s ji obvykle „odplavilo“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1178
17.3.20 23:44

Na toto mě výborně zabírá Lactofeel, hlavně dlouhodobě. Po gynopevaryl a pamycon se mi to často vracelo a pomohlo jen na chvilku. Hlavně chemie :poblion: Lactofeel používám i občas po styku, bazénu nebo menstruaci a :palec: :palec: :palec: :palec: bylo mi řečeno, že je to výživa pro ty zdravé bakterie, které tam mají být a upravuje to prostředí, aby tam přežily ;) ;) :dance: přirozeně ;) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
20.3.20 21:43

Mykóza u muže

Zdravím ve spolek,
již několikrát se u mě vyskytla mykóza po užívání ATB na zánět močáku, jednou jí měl i přítel, vše jsme přeléčili. Je to dva týdny, co se u mě znovu objevila, hned jsem běžela do lékarny pro Clotrimazol tabletky, které vždy pomohlo + jsem mazala Vermione gel. U přítele se to hned objevilo také, má krém Canesten a dvakrát denně maže, myje se pouze vodou nebo občas klasickou kostkou mýdla. Mně hned tabletky zabraly a jsem ok, ale přítel i po 2 týdnech mazání stále nemá vyléčeno. Poradíte, co s tím? Jak je teď ta karanténa, tak ho k dr nedostanu a do lékárny asi taky ne, ale holt se kdyžtak obětuju.
Díky za vaše reakce :* :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 17:57
@Kli22 píše:
Zdravím ve spolek,
již několikrát se u mě vyskytla mykóza po užívání ATB na zánět močáku, jednou jí měl i přítel, vše jsme přeléčili. Je to dva týdny, co se u mě znovu objevila, hned jsem běžela do lékarny pro Clotrimazol tabletky, které vždy pomohlo + jsem mazala Vermione gel. U přítele se to hned objevilo také, má krém Canesten a dvakrát denně maže, myje se pouze vodou nebo občas klasickou kostkou mýdla. Mně hned tabletky zabraly a jsem ok, ale přítel i po 2 týdnech mazání stále nemá vyléčeno. Poradíte, co s tím? Jak je teď ta karanténa, tak ho k dr nedostanu a do lékárny asi taky ne, ale holt se kdyžtak obětuju.
Díky za vaše reakce :* :mavam:

Ty jo, dva týdny je dost… Kdyby se to zhoršovalo nebo vůbec nemizelo a pořád by nebylo možné zajít k dr, možná bych zvážila i pohotovost, přecejen, ať se to nějak nezhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama