Kvasinky pokaždé dva dny po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 21:45
Kvasinky pokaždé dva dny po sexu

Ahoj zeny, vim ze témat na kvasinky je tu mraky ale uz vazne nevim co s tim. Mam pul roku noveho pritele a kvasinky jsem měla predtim jen jednou a to z atb. Ted je chytám od partnera po každém styku pravidelne do dvou dnu…lekar mu napsal masticku, maze se, je cistotny…jde se umýt pred sexem i po, ostatne jako ja..dneska se zase objevily :-( mam canesten jeho mazu taky ale co me zajima…pritel ma cukrovku, myslite, ze to na tom muze mit taky podil? Bere spoustu léků…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Akcule
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 03.03.17 21:49
@Anonymní píše:
Ahoj zeny, vim ze témat na kvasinky je tu mraky ale uz vazne nevim co s tim. Mam pul roku noveho pritele a kvasinky jsem měla predtim jen jednou a to z atb. Ted je chytám od partnera po každém styku pravidelne do dvou dnu…lekar mu napsal masticku, maze se, je cistotny…jde se umýt pred sexem i po, ostatne jako ja..dneska se zase objevily :-( mam canesten jeho mazu taky ale co me zajima…pritel ma cukrovku, myslite, ze to na tom muze mit taky podil? Bere spoustu léků…

Ahoj, jestli to může být cukrovkou nevím ale kdysi jsem měla stejný problém, furt dokola a gynekolozka mi i partnerovi napsala nějaké prášky, nevím bohužel název ale byly jen tři a polikaci a pak byl klid ????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 21:53
@Anonymní píše:
Ahoj zeny, vim ze témat na kvasinky je tu mraky ale uz vazne nevim co s tim. Mam pul roku noveho pritele a kvasinky jsem měla predtim jen jednou a to z atb. Ted je chytám od partnera po každém styku pravidelne do dvou dnu…lekar mu napsal masticku, maze se, je cistotny…jde se umýt pred sexem i po, ostatne jako ja..dneska se zase objevily :-( mam canesten jeho mazu taky ale co me zajima…pritel ma cukrovku, myslite, ze to na tom muze mit taky podil? Bere spoustu léků…

Ja te nchci strasit, ale svagrova mela tyhle problemy, kdyz ji to chlap tahal od jine zenske… :roll: uz ji to pak rekl i doktor, at rekne chlapovi, aby se ta druha lecila taky.. a byla to bohuzel pravda..

Akcule
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 03.03.17 21:55
@Anonymní píše:
Ja te nchci strasit, ale svagrova mela tyhle problemy, kdyz ji to chlap tahal od jine zenske… :roll: uz ji to pak rekl i doktor, at rekne chlapovi, aby se ta druha lecila taky.. a byla to bohuzel pravda..

Taky možnost, nebo má přítel prostě blbý pH, prekyselenost atd a drží se u něj no…

KiwiT
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 03.03.17 21:56
@Anonymní píše:

Přeléčit se na kvasinky musí i partner nebo používejte kondom. Případně je možné, že pokud není partner dostatečně umytý, může přenášet glukózu do tvé vaginy a tím vznikají tyto problémy.

hofka
Extra třída :D 14993 příspěvků 03.03.17 22:02

Zkusila bych kondom, pokud by problém přetrvával, můžeš být citlivější i ty a prostě stykem se rozhasí imunita tam dole:-)

Uživatel je onlineAmys
Generální žvanilka 20739 příspěvků 03.03.17 22:04
@Akcule píše:
Ahoj, jestli to může být cukrovkou nevím ale kdysi jsem měla stejný problém, furt dokola a gynekolozka mi i partnerovi napsala nějaké prášky, nevím bohužel název ale byly jen tři a polikaci a pak byl klid ????

Jmenuje se to Mycomax :palec: Vřele doporučuju, je to na celkové přeléčení a pokud je hodně velký problém, tak se to nepoužívá jen jednorázově, ale v určitých fázích za sebou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:08

Dekuji vsem za reakce…partner je mi snad verny, verim mu…proste…ale četla jsem neco o nejaky alergii? Nebo kamarádka rikala, ze si proste moje pipka nemůže zvyknout na nej 8o slyšela jsem o tom prvne ale pry se to deje. Taky je možný ze mam oslabenou imunitu a malo jim celkem, protože jaksi kolikrat nestiham, jsem hodne ve stresu…ale uz je to vazne na povazenou…jsem nešťastná, do bazenu nechodim, jim hodne zeleniny a tak a sladký nejim vubec…A ikdyby mi byl treba nevěrný to mam jako na nej uhodit, kdyz by se stejne nepriznal? :-( do mobilu se mi lezt nechce ale jak jinak na to prijit?

KiwiT
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 03.03.17 22:14
@Anonymní píše:
Dekuji vsem za reakce…partner je mi snad verny, verim mu…proste…ale četla jsem neco o nejaky alergii? Nebo kamarádka rikala, ze si proste moje pipka nemůže zvyknout na nej 8o slyšela jsem o tom prvne ale pry se to deje. Taky je možný ze mam oslabenou imunitu a malo jim celkem, protože jaksi kolikrat nestiham, jsem hodne ve stresu…ale uz je to vazne na povazenou…jsem nešťastná, do bazenu nechodim, jim hodne zeleniny a tak a sladký nejim vubec…A ikdyby mi byl treba nevěrný to mam jako na nej uhodit, kdyz by se stejne nepriznal? :-( do mobilu se mi lezt nechce ale jak jinak na to prijit?

Já bych hned nevyváděla s nevěrou, pokud mu věříš a nedal ti žádnou záminku mu nevěřit. Jak říkám, pokud je špatně umytý a zůstává mu na penisu moč, může ti jí zanášet do pochvy. A protože má cukrovku, tak bude mít v moči glukózu (cukr), a tím ti můžou kvasinky vznikat. Měl by dbát na hygienu a oba byste se měli přeléčit.

Akcule
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 03.03.17 22:17
@Anonymní píše:

Neboj určitě je věrný, by to měla i milenka a neměl by s kým spát ????řekni dr ať to napíše ten micomax, to fakt pomůže, asi nedolecite prostě a někde zůstávají můžeš je mít i jinde než tam dole a projevuje seto tak, tyhle prášky vymlati v celém těle kvasinky a budeš mít opravdu pokoj :palec:

Akcule
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 03.03.17 22:19
@KiwiT píše:
Já bych hned nevyváděla s nevěrou, pokud mu věříš a nedal ti žádnou záminku mu nevěřit. Jak říkám, pokud je špatně umytý a zůstává mu na penisu moč, může ti jí zanášet do pochvy. A protože má cukrovku, tak bude mít v moči glukózu (cukr), a tím ti můžou kvasinky vznikat. Měl by dbát na hygienu a oba byste se měli přeléčit.

A po jak dlouhé době spolu spíte co máš kvasinky a lecis je? Doberes nějaké vaginální tablety a je sex?? Nebo ještě čekáte? Je možné že nejste doleceny a jdete nato moc brzy po léčbě

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:32

@Akcule samozejmě že je léčím…vždy zajdu k mudr, kterej mi napíše globule skoro za 500kc zavadím je týden a sex mame vetšinou až po 2 týdnech, vzhledem k tomu, že na to nemam ani naladu a bojim se už, že to přijde znova, coz se taky děje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:36

@Amys a to je na předpis? blbý je, že měto ted chytilo o víkendu tak jsem si koupila jen canesten tabletu a krem :nevim:

hofka
Extra třída :D 14993 příspěvků 03.03.17 22:52
@Anonymní píše:
@Amys a to je na předpis? blbý je, že měto ted chytilo o víkendu tak jsem si koupila jen canesten tabletu a krem :nevim:

a laktobacily? Potraviny, které je obsahují, tablety na polykání, i zavádět-preventivně po léčbě, sexu.. říká se, že kokosový olej je antimykotický-vnitřně i zevně, lapacho čaj atd, odbourat stres

E5
Povídálka 21 příspěvků 03.03.17 23:00
@Anonymní píše:

Jak už tady zmínila @KiwiT sama sis dost pravděpodobně odpověděla na to, kde je problém, a to v cukrovce. Léčit se můžeš pořád dokola, ale kvasinky se živí cukrem.
Může to být například z moči, což je nejpravděpodob­nější. Pokud je to tak, tak bude moč nejspíš sladká.
Osobně neznám podrobnosti ohledně cukrovky, ale co vím, tak pokud je tato teorie s močí správná, měl by si zajít k lékaři, jelikož do moči se uvolňuje především při nedostatečné, nebo žádné léčbě.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >