Kvasinky ve střevech - kandidóza

Anonymní
6.3.20 08:10

Kvasinky ve střevech - kandidóza

Zdravím,

poradíte prosím nějaké dobré tablety, které pomáhají dostat kvasinky ze střev? Budu držet protikvasinkovou dietu, ale dočetla jsem se, že je dobré brát nějaký přípravek, který bude pomáhat ty mrtvé a celkově všechny ty kvasinky dostávat z těla ven.

Mám v plánu vyřadit cukr a bílou mouku, celkově teď pečivo. Trochu omezit mléčné výrobky, hlavně jíst ty s probiotiky. Nevím, jestli se musí vyřadit i přílohy nebo nevadí. A jak dlouho se musí dieta držet, aby byly kvasinky opravdu pryč a nevrátily se pak? Až dieta skončí a člověk si občas něco dá. Jinak je prý potřeba podporovat imunitu probiotiky a např. echinaceou.

Největší dilema je, co snídat :D k obědu nebo večeři si dá člověk maso, zeleninu, třeba trochu přílohy. Ale co ty snídaně… napadají mě jen vajíčka s avokádem.

Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

998
6.3.20 08:45

Zajdi si do prodejny typu „zdravěnka“, prodávají plno přípravků na prošištění střev. Já např. užívám tinkturu Helmifit od firmy Naděje. Obsahuje výluh z česneku-antibakteriální účinky, pelyňku, hořec a další, které čistí střevní trakt. Jinak je výborné obyčejné kysané zelí, čerstvý česnek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3041
6.3.20 09:01

Na ocistu treba chlorellu. K snidani jsem si delavala tofu s cuketou, hotovo za 5 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12049
6.3.20 10:53

A ty máš kandidozu potvzrenou od lékaře a k tomu nějakou závažnější poruchu imunity či trávení?
Nebo sis to diagostikovala sama podle internetu?

Veškeré tablety „protikvasinkám“ jsou volovina. Pokud se tedy nebavíme o lyzátech a nebo vaginálních probiotikách.

Střeva a vagina nejsou nijak spojeny a protikvasinkovou dietou se nezbavíš vaginálních mykoz.

Co tedy konkrétně potřebuješ řešit - chronické vaginální mykozy a nebo problémy s trávením bez adekvátní diagnostiky?

S jakými lékaři si to zatím řešila a co ti řekli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 14:26
@Ou píše:
A ty máš kandidozu potvzrenou od lékaře a k tomu nějakou závažnější poruchu imunity či trávení?
Nebo sis to diagostikovala sama podle internetu?

Veškeré tablety „protikvasinkám“ jsou volovina. Pokud se tedy nebavíme o lyzátech a nebo vaginálních probiotikách.

Střeva a vagina nejsou nijak spojeny a protikvasinkovou dietou se nezbavíš vaginálních mykoz.

Co tedy konkrétně potřebuješ řešit - chronické vaginální mykozy a nebo problémy s trávením bez adekvátní diagnostiky?

S jakými lékaři si to zatím řešila a co ti řekli?

Střeva a vagina nejsou spojeny a přesto to má obrovský vliv. Střeva mají obrovský vliv na všechno v těle, na imunitu, zdraví… Spoustu ženským stačí si dát trochu víc sladkého a hned se jim to tam dole projeví, takže to má společného hodně. Nikde jsem nepsala, že to dělám kvůli gyn. potížím, i když ano, i tam to ten vliv částečně má, ale je to především kvůli zažívání, nezvladatelným chutím a dalším problémům, které tu nebudu všechny vypisovat a rozebírat. S lékařem nic řešit nepotřebuji, protože vyřadit ze stravy sladkosti, cukr a nezdravé věci je naprosto v pořádku, mělo by to tak správně být a není potřeba tohle rozebírat s lékařem ;) sice je dnes doba taková, že lidi se sladkostmi, fast foodem, bílou moukou a podobnými věcmi živí, ale to neznamená, že je to v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama