Kvasinky z důvodu střídání partnerek protějška?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.4.22 19:48

kvasinky z důvodu střídání partnerek protějška?

Zdraví,
téma zní asi jasně, nebudu to nějak obkecávat. Zkráceně. Spala jsem s mužem, se kterým jsem chodívala na rande a před tremi dny to bylo naše poprve. Jenze jsem chytla kvasinkovou infekci. Nejsem na to vůbec náchylná a kvasinkovou infekci jsem měla poprvé a naposled před dvěmi lety.
Může být příčina to, že protějšek spí s více ženami?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2589
7.4.22 19:54

Nemusí spát aktuálně s více ženami najednou, ale může mít kvasinky neléčené a přenesl to na tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
7.4.22 19:55
@Anonymní píše:
Zdraví,
téma zní asi jasně, nebudu to nějak obkecávat. Zkráceně. Spala jsem s mužem, se kterým jsem chodívala na rande a před tremi dny to bylo naše poprve. Jenze jsem chytla kvasinkovou infekci. Nejsem na to vůbec náchylná a kvasinkovou infekci jsem měla poprvé a naposled před dvěmi lety.
Může být příčina to, že protějšek spí s více ženami?

Může a nemusí. Může to mít z dřívějška a je bezpriznakovy prenasec. Na kvasinky taky netrpim, ale někdy se prostě objeví. Prelecte se oba. Jestli máš, ale podezření tak pouzivej kondom, jsou i horší věci než kvasinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.22 19:59
@JancaS84 píše:
Může a nemusí. Může to mít z dřívějška a je bezpriznakovy prenasec. Na kvasinky taky netrpim, ale někdy se prostě objeví. Prelecte se oba. Jestli máš, ale podezření tak pouzivej kondom, jsou i horší věci než kvasinky.

Napadla mě tahle věc jako první, jelikož on je takový typ člověka, co mu nedělá problém spát s více najednou.

• Citovat
  • Nahlásit
15657
7.4.22 20:01
@Anonymní píše:
Napadla mě tahle věc jako první, jelikož on je takový typ člověka, co mu nedělá problém spát s více najednou.

Tak proč s ním spíš bez kondomu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25756
7.4.22 20:15
@Anonymní píše:

Tak takové typy nepřipouštěj a budeš mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2872
7.4.22 20:24

Víš vůbec něco o tom, jak se přenáší pohlavní nemoci a tak? Kvasinky můžeš chytit, i kdyby byl partner ok, při sexu můžou vzniknout nějaké mikroskopické trhlinky na sliznici a ta je pak náchylnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20798
7.4.22 21:00

Ano, může.

A proboha - ty při jedorázovkách nepožužíváš kondom? Si upadla, ne? Jestli si chytla jen kvasinky, tak si gratuluj. (a pokud máš vleklejší gynekologické obtíže, tak bych si nechala udělat testy na mykoplazmata a chlamydie - minimálně)

Není problém sex pro radost bez závazků, je fakt pitomý nápad nechránit se přitom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
7.4.22 21:49

Kvasinky muzou byt z cehokoli a je jedno, ze jsi dva roky nic nemela…kondomy koupis vsude…kvasinky fakt jsou nejmensi problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
8.4.22 08:14

Stykem to být může a nemusí. Taky žasnu, že víš, že je chlap promiskuitní a jdeš s ním bez kondomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat