Kventiax a vysazení derinu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
105
30.11.21 12:18

Kventiax a vysazení derinu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, protože jsem zapomněla zeptat doktora na to jestli mám při výměně derinu za kventiax musím nějak dlouhodobě vysazovat derin. Nevím když čtu ty potíže při prudkém vysazeni mám strach z ničeho nic přestat brát derin a začít brat jiný druh prášku. A ještě se chci zeptat jaké máte zkušenosti s kventiaxem? :? Bohužel se doktorovi nemůžu už dovolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4793
30.11.21 12:24
@Kikina499 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, protože jsem zapomněla zeptat doktora na to jestli mám při výměně derinu za kventiax musím nějak dlouhodobě vysazovat derin. Nevím když čtu ty potíže při prudkém vysazeni mám strach z ničeho nic přestat brát derin a začít brat jiný druh prášku. A ještě se chci zeptat jaké máte zkušenosti s kventiaxem? :? Bohužel se doktorovi nemůžu už dovolat.

Ahoj, Derin a Kventiax je to samé, účinná látka quetiapin, nevím, proč ti to tedy Dr. mění, zeptala bych se jeho. Já brala quetiapin asi pod 6ti názvy, vč. Derinu a Kventiaxu a beru ho i teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
30.11.21 12:36

@Lollitka žeprej kventiax má delší ja nevim jak to řict “rozkládaní” jiné slovo mě teď nenapadlo😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
30.11.21 12:52
@Kikina499 píše:
@Lollitka žeprej kventiax má delší ja nevim jak to řict “rozkládaní” jiné slovo mě teď nenapadlo😂

Tak to ti dal asi Kventiax prolong, ne? Tablety s prodlouženým uvolňováním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
30.11.21 14:17

@Lollitka já nevím já jsem v karanténě a volala jsem s ním takže mám recept a řekl jen jméno nevím jaké jsou druhy🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
30.11.21 16:35

Je to úplně jedno jen jiný název.
Ale u tehle léků "na hlavu " by doktor měl říkat vše některým lidem udělá problém i změna barvy balení a jsou z toho v depresi :(
Jinak vždy u lehkou koukej na účinné látky a je to :wink: a v lékárně ti stím též pomůžou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
30.11.21 17:15
@Kikina499 píše:
@Lollitka já nevím já jsem v karanténě a volala jsem s ním takže mám recept a řekl jen jméno nevím jaké jsou druhy🤷‍♀️

Derin a Kventiax je prostě to samé, obojí účinná látka quetiapin, jen se liší firemní názvy. Pokud ti říkal něco jiného, tak quetiapin má ještě formu prolong, to je s prodlouženým uvolňováním. Ale je to také quetiapin, tak nevím, jaký měl důvod, že ti je zaměnil. Určitě se na to zeptej jeho. Já třeba brala Derin teď v léčebně, ale psychiatrička mi napsala Quetiapin Mylan, což je taky to samé. Mně je třeba jedno, od jaké firmy lék beru, hlavní je pro mě účinná látka a ta je ta samá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat