Květina pro lékařku za porod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
619
10.10.21 15:57

Květina pro lékařku za porod

Ahoj ženy, měla jsem u porodu úžasnou lékařku a tak nás napadlo, že bychom ji rádi poděkovali květinou až mě budou propouštět. Manžel by jí ji donesl. Přijde vám to v pohodě? Dává se? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17898
10.10.21 15:58

Ne, nepřijde mi to v pohodě, raději bych napsala ofiko pochvalu a zaslala vedení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26366
10.10.21 15:58

No ještě jsem to neviděla, ale za mě v pohodě, určitě ji to potěší. Hlavně teda aby měla směnu až tě budou pouštět :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
10.10.21 16:01

Mne to přijde hezký, proč ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
10.10.21 16:03

Taky si myslím, že bude ráda.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1438
10.10.21 16:05

Dělá se to normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17148
10.10.21 16:05

Běžně se to nedělá, ale mylsím, žebude ráda, jako každý, když je jeho práce oceněna. Já jsem teda napsala mail na vedení a všechny pochválila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
10.10.21 16:07

Přijde mi taky lepší napsat pochvalu, jednak když se jich sejde více, může to použít například při žádání o zvýšení platu, navíc je to pozitivní motivace pro ní i všechny ostatní, že chovat se k rodičkám jako k lidem, je správná věc. Což bohužel stále není samozřejmostí.

Kytku můžeš klidně přidat, ale tu pochvalu bych psala určitě!

Příspěvek upraven 10.10.21 v 16:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33239
10.10.21 16:08

Přijde mi to hezký :palec: Určitě pošli i tu pochvalu. A pokud jsi byla spokojená na šestinedělí, s asistentkou, tak i pro ně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
10.10.21 16:09

@Sněhurka18 já mám třeba úžasnou gyndařku, (kt odrodila i mě),.. Těhotenstvím mě provází úplně surově. Dokonce mi i hodně pomohla psychicky, jednou, mimo její pracovní dobu.. A taky mám v plánu že až se malá narodí, tak ji i sestricce donesu bombošku nebo něco ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1296
10.10.21 16:10

Květina asi není nic proti ničemu. Ale tu oficiální pochvalu bych vedení taky poslala, to mi přijde dokonce mnohem lepší. Kytka zvadne, ale plusové body u vedení zůstanou. :)

Já taky nedávám dárky, ale osobně poděkuju a pak napíšu třeba pochvalné hodnocení. Přijde mi to smysluplnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
10.10.21 16:13
@annali píše:
Květina asi není nic proti ničemu. Ale tu oficiální pochvalu bych vedení taky poslala, to mi přijde dokonce mnohem lepší. Kytka zvadne, ale plusové body u vedení zůstanou. :)Já taky nedávám dárky, ale osobně poděkuju a pak napíšu třeba pochvalné hodnocení. Přijde mi to smysluplnější.

Navíc co si budeme, přece jen jsme pořád postkomunistická země s tradicí různých „kulichů“ a ty dárky můžou mít takovou pachuť. Jako kytka nebo bonboniéra jsou ještě cajk, ale ta pochvala mi přijde jako takový vhodnější způsob jak to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11994
10.10.21 16:17

Já jsem měla skvělou porodní asistentku, i sestřičky byly bezvadné. Manžel objednal velkou krabici (už nevím, jestli 30ks nebo 50ks) minizákusků a nechal to na sesterně, ať se podělí. Radost to evidentně udělalo, protože když jsem rodila o 20m později, tak si sestřička mě samozřejmě nepamatovala, ale manžela jo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25587
10.10.21 16:22

Pokud si byla opravdu hodně spokojená, tak bych dala květinu a dopis s poděkováním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
10.10.21 16:25

Taky jsem mela u porodu super personal, tak jsme koupili medovnik a kavu a donesli jsme to na sesternu. Byli radi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat