Květinářka ano či ne?

10.9.21 01:14

květinářka ano či ne?

Lidičkové drazí,

jak byste se zachovali, když by vám bylo cca 20 let, jste posláni do jednoho květinářství vyzvednout kytku… A narazíte tam na dvě květinářky. Jedna od pohledu cca 20 let… A druhá mnohem starší. Mladší květinářka se na vás sem tam bezvýznamně podívá, dělá svou práci… starší květinářka předá kytku a vy zmizíte…

Později si říkáte, že by bylo hezké jít s tou mladší květinářkou ven, seznámit se… Ale jak to udělat?

Já si říkám, že bylo možná fajn vychtat, kdy je v práci mladší květinářka, nechat si od ní uvázat kytku pro děvče, které se chystám oslovit… pak jí tu kytku jen zaplatit a zeptat se, jestli by nechtěla si jít sednout do nějaké kavárny, procházka…

Jaký je Váš pohled na věc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
234
10.9.21 06:50

Hezký, romantický. Dost ale riskuješ, že je slečna zadaná nebo nemá zájem o tvůj level atraktivnosti a vyhodíš docela dost peněz za kytku… :P Osobně bych do toho šel jen v případě, že by slečna předtím posílala pohledávek signály (PS: perfektní vodítko pro navazování vztahů BTW). Ale za mě romantika jak z filmu :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
10.9.21 07:00

Já bych to klidně zkusil. Dost peněz za kytku, kolik to je? Pár stovek? Tsss, za ten pokus to stojí. A když to nevyjde, s čímž je potřeba počítat, tak aspoň bude vědět. Takhle kdyby to nezkusil, možná by ho to pak mrzelo, že prošvihl příležitost a dlouho by mu to vrtalo hlavou, protože coby kdyby. Já jsem takto v mládí prosral hodně příležitostí. A navíc tam byly jasné signály z protistrany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33099
10.9.21 07:00
@klučíkmlady píše:
Lidičkové drazí,

jak byste se zachovali, když by vám bylo cca 20 let, jste posláni do jednoho květinářství vyzvednout kytku… A narazíte tam na dvě květinářky. Jedna od pohledu cca 20 let… A druhá mnohem starší. Mladší květinářka se na vás sem tam bezvýznamně podívá, dělá svou práci… starší květinářka předá kytku a vy zmizíte…

Později si říkáte, že by bylo hezké jít s tou mladší květinářkou ven, seznámit se… Ale jak to udělat?

Já si říkám, že bylo možná fajn vychtat, kdy je v práci mladší květinářka, nechat si od ní uvázat kytku pro děvče, které se chystám oslovit… pak jí tu kytku jen zaplatit a zeptat se, jestli by nechtěla si jít sednout do nějaké kavárny, procházka…

Myslím, že kdyby slečna měla zájem, tak se aspon usměje, na cokoliv poptá, třeba jestli se Ti kytka líbí, prostě naváže kontakt.
Takhle mi přijde, žes byl pro ni vzduch.

Ono slečny - ženy v těchto profesích jsou chlapům víc na očích a nabídek dostávají spoustu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26903
10.9.21 07:25
@Veselej kluk píše:
Hezký, romantický. Dost ale riskuješ, že je slečna zadaná nebo nemá zájem o tvůj level atraktivnosti a vyhodíš docela dost peněz za kytku… :P Osobně bych do toho šel jen v případě, že by slečna předtím posílala pohledávek signály (PS: perfektní vodítko pro navazování vztahů BTW). Ale za mě romantika jak z filmu :lol: :palec:

Investovat pár stovek za kytku je docela hodně peněz? No to snad ne. I kdyby z toho nic nemělo být, tak aspoň té květinářce udělá radost. To se taky počítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
10.9.21 07:25

Ještě jsem zapomněl dodat, že důležitější než ta kytka je umění komunikovat, umět zaujmout, prostě to okecat. Když přijdeš do toho květinářství, musí být znát že tam jseš, ptej se na kytky, ale klidně stáčej rozhovor na jiná témata. Tohle buď v sobě máš, nebo ne. A když je tam jenom ta stará, tak máš ideální možnost zjistit informace o té mladé (jestli není zadaná a jestli je, z jejího pohledu šance). Prostě jít na to přes tu starou.
Já třeba mám někdy takovou dobrou, pozitivní náladu, že když přijdu někam do obchodu, tak se zakecám s prodavačkou takovým způsobem, jako kdyby jsme byli stáří známí a parádně se zasmějeme. Nesmí to ale být takový ten kyselý čumák, tam není šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1809
10.9.21 07:31
@klučíkmlady píše:
Lidičkové drazí,

To je fakt originální, to v květinářství tutově ještě nikoho nenapadlo :mrgreen:
Ale holka bude určitě ráda, což o to. Nějakou kačku si tak vydělá navrch a kytku zrecykluje a pošle dál, jako obvykle :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
10.9.21 07:36
@Kutil Tom píše:
To je fakt originální, to v květinářství tutově ještě nikoho nenapadlo :mrgreen:
Ale holka bude určitě ráda, což o to. Nějakou kačku si tak vydělá navrch a kytku zrecykluje a pošle dál, jako obvykle :dance:

Přesně tohle mě taky napadlo. Akorát jsem neměl to srdce, to tady mladému muži napsat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
10.9.21 07:54
@Honza 12 píše:
Investovat pár stovek za kytku je docela hodně peněz? No to snad ne. I kdyby z toho nic nemělo být, tak aspoň té květinářce udělá radost. To se taky počítá.

Vzhledem k tomu, že šanci má tak 10% (nedala mu signály, může být zadaná, nebude se jí líbit…) tak je prostě otázka jestli to stojí za to. Ale pokud chce investovat do radosti někoho na ulici, proč ne. To je samozřejmě fajn. Ne každej dvacetiletej kluk má ale prostě pár stokorun navíc. Psal jsem to s ohledem k jeho věku. Jinak já jsem pro každou srandu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
10.9.21 07:57

Wau, pokud ses ji opravdu líbil, tak za tohle bych ve 20 do tý kavárny šla i kdybych byla zadaná :lol:
Pokud ne, tak prostě pro příště změníš květinářství, nic horšího se nestane ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
10.9.21 07:59
@klučíkmlady píše:
Lidičkové drazí,

Podívej se na pracovní dobu a venku na ni počkej a poz i ji na kafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2958
10.9.21 09:48
@Uslava píše:
Podívej se na pracovní dobu a venku na ni počkej a poz i ji na kafe.

Tak to by třeba mě osobně trochu vyděsilo. :think: S tou kytkou to není příliš originální a vyšlo by to asi na dost peněz. Já bych tam zašla zpět v pracovní době s něčím sladkým jako poděkování za tu kytku, která měla velký úspěch a při té příležitosti bych se zeptala, jestli by nezašla někdy na kávu. V nejhorším řekne, že ne, já bych to zkusila. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26903
10.9.21 10:11
@Silverine247 píše:
Tak to by třeba mě osobně trochu vyděsilo. :think: S tou kytkou to není příliš originální a vyšlo by to asi na dost peněz. Já bych tam zašla zpět v pracovní době s něčím sladkým jako poděkování za tu kytku, která měla velký úspěch a při té příležitosti bych se zeptala, jestli by nezašla někdy na kávu. V nejhorším řekne, že ne, já bych to zkusila. :kytka:

Dobrý den, koupil jsem pro svojí dívku kytičku. Měla moc velký úspěch, nechcete jít na kávičku? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2958
10.9.21 10:17
@Honza 12 píše:
Dobrý den, koupil jsem pro svojí dívku kytičku. Měla moc velký úspěch, nechcete jít na kávičku? :mrgreen: :mrgreen:

On nekde pise, ze kyticka byla pro divku? „Byl jsem vyslan do kvetinarstvi“ mi prislo spis jak z prace nebo tak a tohle by byla i prilezitost to vysvetlit - prave, aby si slecna nemyslela, ze jeden den kupuje kytku pro holku a najednou chce jit nekam ven s ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26903
10.9.21 10:23
@Silverine247 píše:
On nekde pise, ze kyticka byla pro divku? „Byl jsem vyslan do kvetinarstvi“ mi prislo spis jak z prace nebo tak a tohle by byla i prilezitost to vysvetlit - prave, aby si slecna nemyslela, ze jeden den kupuje kytku pro holku a najednou chce jit nekam ven s ni.

Takhle ano. Ale přijít s tím, druhý den, že kytka měla úspěch… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat