Květinové vůně, které drží

385
3.12.19 11:07

Květinové vůně,které drží

Holky dejte mi prosím tip na kvalitní parfém, který vydrží na oblečení déle než 2 hodiny. Nějak nemám štěstí na výběr a přijde mi, že co koupím, to moc nevydrží.
Miluju Armani Si passione, ale výdrž nic moc. To stejné Hugo boss ma vie. Líbí se mi květinové vůně lehce do sladka.
Teď sem si naslepo koupila Cacharel amor amor, tak nevím ještě jaký bude, nadělím si ho až pod stromečkem.
Máte další tipy, na co bych se v parfumerce mohla kouknout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1513
3.12.19 11:09

Yves Saint Laurent - Black Opium Floral Shock. Kolikrát cítím z oblečení i po vyprání. Do nedávná moje číslo 1, teď ho nahradila Libre, ale ta mi tolik květinová nepřipadá. Jinak já obecně jsem spokojená s vydrží Yves Saint Laurent a nebo Lancome.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14341
3.12.19 11:17

@Sarael je to sice avon, ale co mám vyzkoušené, že drží celý den i delé je Pur Blanca, obsahuje frézii a je za mě je to topka.
Jinak mám ráda kyselé jablko dkny, to také drží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10839
3.12.19 11:26

@Sarael Jean Paul Gaultier - Scandal, Paco Rabanne - Lady Million.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
3.12.19 11:27

Izia od Sisley
le Parfum od Elie Saab

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16388
3.12.19 11:33

1. vzorky, chceš si objednat vzorky a otestovat to na vlastní kůži.

Jinak zkus z těch klasických Chloe for woman EdP, líbit by se ti mohl i J'adore od Diora, zejména ve verzi absolue je hodně kytkovanej a Eternity od CK a Flower od Kenzo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
3.12.19 11:58

Me nejvice drzi Dior-poision, -kenzo l'eau par, ale to nejsou kvetinove, osobne ja kvetinove nemusim ale, kterou miluju je escada-miami, ale pro me je to vune tak akorat k mori

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
3.12.19 12:00

Me nejvice drzi Dior-poision, -kenzo l'eau par, ale to nejsou kvetinove, osobne ja kvetinove nemusim ale, kterou miluju je escada-miami, ale pro me je to vune tak akorat k mori

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
3.12.19 14:09
@Sarael píše:
Holky dejte mi prosím tip na kvalitní parfém, který vydrží na oblečení déle než 2 hodiny. Nějak nemám štěstí na výběr a přijde mi, že co koupím, to moc nevydrží.
Miluju Armani Si passione, ale výdrž nic moc. To stejné Hugo boss ma vie. Líbí se mi květinové vůně lehce do sladka.
Teď sem si naslepo koupila Cacharel amor amor, tak nevím ještě jaký bude, nadělím si ho až pod stromečkem.
Máte další tipy, na co bych se v parfumerce mohla kouknout?

Jestli by to mela byt kvetinova vune co vydrzi, tak muzu neco doporucit. Vyzkousej a uvidis. De Marly Delina Royal Essence, Nasomatto Narcotic V, Maison Francis Baccarat rouge 540, Guerlain La petite robe noire, Byredo La Tulipe, Hermes Un Jardin Sur La Lagune ;) snad te to inspiruje. Vydrz je u vsech velmi dobra. Nektere na oblecnei vydrzi klidne 14 dni. Na kuzi v pohode cely den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.8.20 10:03

cacharel eden

Nevíte kde vyzkoušet a koupit v kamenném obchode EdT Eden od Cacharelu? Zrušili mi od nich Scarlet. Ted mam sice už třetí Pure od Avonu a doma Jadore od Diora, ale neco jemnejsiho, nesvatecniho bych rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat