Květinové vůně, které drží

294
3.12.19 11:07

Květinové vůně,které drží

Holky dejte mi prosím tip na kvalitní parfém, který vydrží na oblečení déle než 2 hodiny. Nějak nemám štěstí na výběr a přijde mi, že co koupím, to moc nevydrží.
Miluju Armani Si passione, ale výdrž nic moc. To stejné Hugo boss ma vie. Líbí se mi květinové vůně lehce do sladka.
Teď sem si naslepo koupila Cacharel amor amor, tak nevím ještě jaký bude, nadělím si ho až pod stromečkem.
Máte další tipy, na co bych se v parfumerce mohla kouknout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1001
3.12.19 11:09

Yves Saint Laurent - Black Opium Floral Shock. Kolikrát cítím z oblečení i po vyprání. Do nedávná moje číslo 1, teď ho nahradila Libre, ale ta mi tolik květinová nepřipadá. Jinak já obecně jsem spokojená s vydrží Yves Saint Laurent a nebo Lancome.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11169
3.12.19 11:17

@Sarael je to sice avon, ale co mám vyzkoušené, že drží celý den i delé je Pur Blanca, obsahuje frézii a je za mě je to topka.
Jinak mám ráda kyselé jablko dkny, to také drží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
3.12.19 11:26

@Sarael Jean Paul Gaultier - Scandal, Paco Rabanne - Lady Million.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
3.12.19 11:27

Izia od Sisley
le Parfum od Elie Saab

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10313
3.12.19 11:33

1. vzorky, chceš si objednat vzorky a otestovat to na vlastní kůži.

Jinak zkus z těch klasických Chloe for woman EdP, líbit by se ti mohl i J'adore od Diora, zejména ve verzi absolue je hodně kytkovanej a Eternity od CK a Flower od Kenzo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
3.12.19 11:58

Me nejvice drzi Dior-poision, -kenzo l'eau par, ale to nejsou kvetinove, osobne ja kvetinove nemusim ale, kterou miluju je escada-miami, ale pro me je to vune tak akorat k mori

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
3.12.19 12:00

Me nejvice drzi Dior-poision, -kenzo l'eau par, ale to nejsou kvetinove, osobne ja kvetinove nemusim ale, kterou miluju je escada-miami, ale pro me je to vune tak akorat k mori

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
3.12.19 14:09
@Sarael píše:
Holky dejte mi prosím tip na kvalitní parfém, který vydrží na oblečení déle než 2 hodiny. Nějak nemám štěstí na výběr a přijde mi, že co koupím, to moc nevydrží.
Miluju Armani Si passione, ale výdrž nic moc. To stejné Hugo boss ma vie. Líbí se mi květinové vůně lehce do sladka.
Teď sem si naslepo koupila Cacharel amor amor, tak nevím ještě jaký bude, nadělím si ho až pod stromečkem.
Máte další tipy, na co bych se v parfumerce mohla kouknout?

Jestli by to mela byt kvetinova vune co vydrzi, tak muzu neco doporucit. Vyzkousej a uvidis. De Marly Delina Royal Essence, Nasomatto Narcotic V, Maison Francis Baccarat rouge 540, Guerlain La petite robe noire, Byredo La Tulipe, Hermes Un Jardin Sur La Lagune ;) snad te to inspiruje. Vydrz je u vsech velmi dobra. Nektere na oblecnei vydrzi klidne 14 dni. Na kuzi v pohode cely den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama