Květiny - poradíte mi prosím?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.10.21 14:02

Květiny - poradíte mi prosím?

Krásný den, je mi to trochu trapné, ale nejsem žádná zahradnice :oops:
Dostala jsem od muže k narozeninám tyto květiny a nikde na štítku, květináči, nebyl napsaný název, partner samozřejmě také neví a údajně mu paní květinářka ani neřekla, jak se o kytičku starat :mrgreen:
Protože mě ale umřel i kaktus po pár letech, zajímalo by mě, jestli je tu někdo, kdo by mi poradil, co za kytičku tohle je? :lol: :hug:
Případně jak často zalévat apod.? Dostala jsem ji k 20tinám a její životnost je pro mě dost důležitá :srdce: :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8673
8.10.21 14:04

To je azalka, bych rekla. Peci najdes na netu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
8.10.21 14:06

Pokojova azalka. Jako par let jsem ji nazivu udrzela, ale ze by to byla nenarocna a odolna kytka, to zrovna ne :lol: Ne prime slunce, spis chladnejsi mistnost a vlhci vzduch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 16:09

Holky, tak vám moc moc děkuji! :*

No, tak to moc dobře nevybral :lol: To u nás se mít dobře nebude :lol: Máme podkrovní byt, méně než 25°C tu není možné :mrgreen: A světlo všude :P
Moc děkuji :palec: :palec: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
28156
8.10.21 19:07
@Anonymní píše:
Holky, tak vám moc moc děkuji! :*No, tak to moc dobře nevybral :lol: To u nás se mít dobře nebude :lol: Máme podkrovní byt, méně než 25°C tu není možné :mrgreen: A světlo všude :P
Moc děkuji :palec: :palec: :lol:

proč by nevybral dobře? je krásná, a většinou nikdo ani neočekává, že by tyhle kytky vydržely deset let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat