Květnové miminka, jak oblékat?

358
9.3.17 08:41

Květnové, jak oblíkat

Holky, co jste měli nachystané pro květnové miminko?
Nejsem prvomatka, ale prvorozená byla v zimě a to mi bylo jasný… teď vůbec nevím, jak v květnu bude, kolik čeho mít. Děsí mě to o to víc, že už fakt nejsem nezkušená a já fakt nevím!
Mám bodýčka, polodupky, na to nachystaný teplákový overálek na cestu z porodnice.
Plus chic koupit bavlněný fusak.
Vystačím si s tím? Na jak dlouho?
Navíc jsem zvyklá nakupovat dopředu, dělat zásoby a já si absolutně nepamatuju, jak rychle to mimčo roste.
Jen je mi jasný, dle zkušenosti od prvorozené, že roste pomalu, navzdory všem názorům, že mimča ze všeho rychle vyrostou. A taky je mi jasný, že ať koupím na cestu z porodnice cokoliv, mimino v tom bude plavat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.3.17 08:46

Ahoj. Ja vozila v kočárku v lehčí zavinovacce, takže tu bych doporučila. Jinak bych od všeho koupila jen par kousku a zbytek az bude mrne na světe. Protože ja mam tedy přesne opačnou zkušenost :mrgreen: oba kluci měli vysokou porodní váhu, 56 jim vydržela týden a pak jsem to vse dávala pryč :zed: a z porodnice jeli v narychlo kupovanych věcech, protože připravené jim bylo male ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
9.3.17 08:58

Tak tak, i když byl malej nakonec mírně dřív, tak vůbec nelituju, že jsem neměla ani jeden kousek 56 - byl to kus chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9254
9.3.17 09:21

@Opicová ja mela cervnove mimco a mel bodycko s dlouhym rukavem, polodupky, capacky, bavlneny kabatek a fleecovy fusak (bavlna zevnitr).
Jinak jak pises, ze deti rostou pomalu, tak na to nespolehej :mrgreen: :mrgreen: to me spis prekvapilo naopak, ze mi syn rostl silene rychle, ze zacatku jsem menila velikost treba i po 14 dnech, max. po mesici. A 50 jsme temer ani neuzili, takze jemu vazne nic neplandalo ani pri ceste z porodnice :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama