Květnové snažení 2018

Fotoalbum tématu (30) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FolVer
Povídálka 14 příspěvků 02.05.18 14:13
Kvetnove snazeni 2018

Tak máme tu květen.. Máj..lásky čas. Pojďme se vzájemně podpořit a doufat, že konečně nám ty // výjdou :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 63 Další »

Reklama

Reakce:

FolVer
Povídálka 14 příspěvků 02.05.18 14:18

Tak asi se predstavim, jsem Věra, je mi 31, s manzelem mame 16-ti měsíčního chlapecka a nyni se od rijna snazime o druhe. Zadarilo se v lednu, bohužel v 6tt byl konec :,(,naštěstí tedy bez revize. Pevně verim, ze se tento mesic zadari.

Mallti
Kecalka 206 příspěvků 02.05.18 14:22

I já se přidávám, pevně věřím že se nám to podaří :hug: :) Mám po ovulaci, takže teď jen čekám a doufám že se podařilo :) :dance:

klariiss
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 02.05.18 14:24

Ahoj, já mám třináctiměsíčního chlapečka a snažíme se už od prosince o brášku nebo ségru, zatím bez úspěchu. Prvního syna máme po třech letech snažení a dvouch potratech tak snad se teď dočkáme dříve. Tento měsíc jsem objednaná i na gynekologii a kdyžtak začneme s clostikem, po něm máme syna na první pokus tak se snad dočkáme :lol:

Ami11
Kecalka 138 příspěvků 02.05.18 14:31

Ahoj holky, tak i já přeskočím do května :oops: S přítelem se snažíme půl roku. Zatím žádné dítko nemáme :( A i já už bych ráda našla ty // čárky :oops:

FolVer
Povídálka 14 příspěvků 02.05.18 14:32

@Mallti a kolik jsi DPO? Ja na sobe ovulaci poznam, podle bolesti bricha, ktera byla vcera. Tak ted jen cekat…snad to rychle utece :) @klariiss uvidis, ze se zadari. Nam to od rijna taky neslo, tak jsem v lednu objednala gynex a uz to bylo, sice to tedy
nedopadlo. Ted ho uzivam zase, k tomu jeste fertipronu. Tak uvidime

klariiss
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 02.05.18 14:36

@FolVer gynex jsem před lety taky zkoušela, ale ten mi nějak mezabral, teď zkouším fertylity blend tak uvidím co z toho bude, já teď v neděli teprve ms očekávám tak by bylo překvápko kdyby to vyšlo

Mallti
Kecalka 206 příspěvků 02.05.18 14:37

@FolVer Jsem 6DPO, já na sobě zase podle hlenu a také bolesti :) Brala jsem teďka první cyklus gynex, sice mi vůbec nechutná, ale plno holek si ho chválí :D :lol: :dance:

FolVer
Povídálka 14 příspěvků 02.05.18 14:42

@Ami11 neboj,zadari se. :hug: Pul roku jeste neni takova hruza..ikdyz verim, ze to je stresujici..znam to. Maly se zadaril az skoro po roce a to uz jsem uplne vzdala a vypla hlavu a na svatbe bratra se zadarilo :oops:
@klariiss tak drzim pesti,pak.dej urcite vedet :kytka:

FolVer
Povídálka 14 příspěvků 02.05.18 14:45

@Mallti taky uzivam, je fakt, ze chut nic moc, ale zapijim to colou, tak se to da. Beru k nemu jeste fertipronu, tak uvidime.

Mallti
Kecalka 206 příspěvků 02.05.18 14:47

@FolVer No nejtěžší je na to nemyslet a věnovat se něčemu jinému :roll:

Ami11
Kecalka 138 příspěvků 02.05.18 14:48

Mohu se zeptat? Ma tu nektera z Vas zdravotni problemy??Mam na mysli napr:cystu atd?? :(

FolVer
Povídálka 14 příspěvků 02.05.18 14:52

@Mallti presne. Nastesti syn je maly dablik, takze se s nim nemam cas nudit. Do toho stavime, takze prace jak na kostele. Ale podvědomě to tam prostě mám. V budnu pristiho roku mi konci rodicak, tak bychom to chteli stihnout, at prejdu z rodicaku rovnou na materskou.

FolVer
Povídálka 14 příspěvků 02.05.18 14:55

@Ami11 nastesti nee..ale cystu Ti pozna na gynde utz. Jestli mas nejake potize, urcite bych k nemu zasla.

Ami11
Kecalka 138 příspěvků 02.05.18 14:58

@FolVer Dekuju :oops: No uvidime ted jsme i vychytali ovulaci, pojistili a k tomu vsemu Ms dorazila i o 5 dni drive :,( Nejlepsi je to vypustit, neresit…ale da se to???Kdyz na kazdem rohu vidite tehulky?? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 63 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama