Kvasnice na pleť, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rozmary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 17:15
Kvsnice na pleť,zkušenosti

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s kvasnicema proti akné. Mám celkem problematickou pleť, ne nějak brutálně, ale nějaký ten beďar mám pořád. Jsem kuřačka, je mi jasné že super to nebude nikdy, ale někde jsem četla, že pomáhá normální droždí. Už tři dny baštím kostičku a zdá se mi to lepší, ovšem nevím, jestli to není jen víra tvá Tě uzdravuje.

Reakce:
Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 13.10.14 17:57

Rozhodně pomáhá marihuanová mast. Koupíš nejlépe od někoho domácí nebo z lékárny, ale ta není tak silná. Troufám si říct, že to pomůže určitě. Známá měla dost problematickou pleť a po akné ani památky.

Špageta
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 14.10.14 08:36

V pubertě jsem používala pleťovou masku z droždí a zdálo se mi, že to mělo docela účinek. Hlavně se mi pleť jakoby zklidnila, ve smyslu, že už nebyla různě červená, zánětlivá a trochu víc se vysušila.
Bylo to droždí rozmíchané ve vodě (nebo mléce??) do konzistence, aby to šlo napatlat na tvář.

rozmary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 17:23
@Samantha9 píše:
Rozhodně pomáhá marihuanová mast. Koupíš nejlépe od někoho domácí nebo z lékárny, ale ta není tak silná. Troufám si říct, že to pomůže určitě. Známá měla dost problematickou pleť a po akné ani památky.

Tu mastičku máme doma od známého, ale zdá se mi strašně mastná, mám pleť hodně mastnou i tak :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >