Kvůli čemu jste se rozešli?

12
5.7.15 08:28

kvůli čemu jste se rozešli?

Zdravím, kdy jste prostě měli důvod se rozejít, z vaší strany a nebo i na dohodě, že to nějak neklape? a nebo proč to neklapalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anro
5.7.15 09:12

Ahoj, s bývalým jsem se rozešla proto, že mě začal mlátit. Začalo to nadávkama, když byl naštvaný, ponižováním, shazováním, bylo mi 19 let, takže nezkušená, mladá, blbá, neviděla jsem tyto problémy. Pak to pokračovalo pitím, automaty, byl čím dál agresivnější, až mě uhodil, tak jsem sebrala dceru, a šla k našim. Prozřela jsem až po 9 letech, a to právě tím, že se to začalo zhoršovat :( Byl to dobrý manipulátor.

• Nahlásit
  • Citovat
1224
5.7.15 09:44

Ahoj, já se rozešla po skoro 5 letech a to z důvodu lhaní.. Lhal mi od začátku, bohužel já se to dozvěděla až po takové době.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5359
5.7.15 09:46

@Kaji55 Dostali jsme košem, protože se zjistilo, že dcerka není úplně zdravá a asi to nezkousnul…Ale stejně by byl konec, protože mi děsně lhal a zvyšoval si ego na seznamkách :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.15 10:07

Dala jsem mu penize do ruky, jestli by mi na VZP zaplatil zdr. pojisteni za 3 mesice.Ze :pocitac: pry samozrejme.Za nejakou dobu mi prisel dopis, ze nemam zaplaceno za tyto 3 mesice.Kdyz prijel k nam, tvaril se ze co se to jako deje! Nejdriv letel on a na hlave mu pak pristal jeho batoh i s jeho vecma. Nejradsi bych tu napsala i jeho jmeno, jako varovani.Vim totiz, ze pote co se seznami s zenou, vypujci si od ni penize a nikdy nevrati a jeste nadava atd. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
Attila8
5.7.15 10:11

@Kaji55 s mým bývalým jsem se rozešla po pěti letech společného žití, protože začal hulit trávu a šaškovat s jinýma drogama… hold kamarádi byli přednější.

• Citovat
  • Upravit
2515
5.7.15 10:31

Protože jsem prostě nebyla šťastná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
5.7.15 10:57

Po 2,5 letech, opakovane nevěry..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12477
5.7.15 11:01

Protože mi v těhotenství bylo blbě a dva měsíce jsem odmítala sex :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
5.7.15 11:07
@Anonymní píše:
Dala jsem mu penize do ruky, jestli by mi na VZP zaplatil zdr. pojisteni za 3 mesice.Ze :pocitac: pry samozrejme.Za nejakou dobu mi prisel dopis, ze nemam zaplaceno za tyto 3 mesice.Kdyz prijel k nam, tvaril se ze co se to jako deje! Nejdriv letel on a na hlave mu pak pristal jeho batoh i s jeho vecma. Nejradsi bych tu napsala i jeho jmeno, jako varovani.Vim totiz, ze pote co se seznami s zenou, vypujci si od ni penize a nikdy nevrati a jeste nadava atd. :pocitac:

Nejmenuje se Zdeněk? To by sedělo na mého ex. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.15 11:14

Dluhy, nevera, nadavky, agresivita, chorobna zarlivost, prehnane uctivani matky- vycuc duvodu k rozchodu se tremi muzi, samo, ze postupne.Nyni zas resim nadavky, agresivitu ze strany partnera a chlastani. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
1371
5.7.15 11:17
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
5.7.15 11:29
@Tamtama píše:
Protože mi v těhotenství bylo blbě a dva měsíce jsem odmítala sex :roll:

To jako fakt? 8o