Kvůli ex pořád u soudu, nyní popření otcovství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JuriskaMa
Kecalka 202 příspěvků 18.07.15 16:57
furt u soudu

Anonymně z důvodu citlivých informací o soudu a mojí taktice. Díky

Ahoj, spíše se potřebuju vypovídat a slyšet nějaké přitakání a politování :-D

Moje dítě má 3 a půl roku. Rozešli jsme se když jsem byla těhotná a na chvíli jsme se dali dohromady a definitivně jsme se rozešli po narození synka. Podepsali jsme souhlasné prohlášení rodičů před narozením. Bydleli jsme spolu rok, odstěhovala jsem se už jako těhotná s tím, že jsme to věděli, že jsem těhotná. 3 měsíce po narození proběhl soud o tom, v čí péči bude a o alimentech. Neměl nic proti, že bude v mé péči a že ho ani nechce vídat. Pak neplatil alimenty a já jsem ho dala k exekuci. Vtipné bylo, že u soudu přiznal, že přestal platit na základě smsky. Tu jsem mu poslala já, ale on si ji vyložil jinak. Můj syn se narodil 4 dny po datu, ve kterém mu před 4 lety umřel syn. Jako fakt jsem SCHVÁLNĚ nerodila v tu dobu :zed: a napsala jsem mu, že má můj syn narozeniny brzo a něco co jako on s tím bude dělat, jestli to alespoň zapije. Prostě jsem citlivá na to, že má syn narozeniny, nebo že jsou Vánoce nebo něco a jeho OTEC co si ho tak přál na to sere. Prostě srdce neposlouchá hlavu no :-(… A on přímo NAPSAL k soudu, že přestal platit, že se urazil.

A teď napsal, že jsme se rozešli a on nevěděl že jsem těhotná a pak jsem mu to jakože řekla. Mu bylo divné že až po takové době. Přitom napsal, že jsem mu oznámila že jsem těhotná v měsíci, kdy jsem vlastně zhruba otěhotněla a prostě by nebylo možné abych věděla že jsem těhotná 9 měsíců před narozením :-D… A ještě napsal že bylo mu divné, že jsem se ozvala po takové době :-D :D :zed:… No a píéše že jsme se pak dali dohromady a že mě požádal o ruku a dal mi prstýnek. Že on ten prsten nikdy nezapomene uvést :-D. Dokonce mě chtěl soudně přimět mu ho vrátit a to asi 3 týdny než požádal o ruku tu svou novou. Kterou měl nastěhovanou než byl synovi měsíc :potlesk:… Ale psal mi že ho mám zahodit (po rozchodu) tak jsem ho darovala charitě, aby si ho prodali :nevim:

Žádal mě, abych nechala změnit synovi příjmení zpátky na svoje. Tak jsem mu poslala výzvu a pak to dala k soudu a on nesouhlasil. Uvedl že je přece jeho otec, že podepsal souhlasné proglášení a že o něj možná v budoucnu bude mít zájem. Tak mu dal soud (chlap) za pravdu. Po nějaké době zase přišlo, že chce snížit alimenty. Že je sám navrhl, tak je chce teď změnit. Já jsem navrhla částku, která odpovídala. Jenže soudkyně mu uznala, že má půjčky a splácí je a neuznala možnost výdělku (neubudu to rozepisovat, měla to uznat) no ale mi to bylo jedno, protože o těch pár stovek se hádat nebudu. Měla jsem s 3 měsíčním dítětem jiné starosti :roll:… Taky u platby výživného na neprov. matku jsem mu vyšla vstříc. No jenže on pak řekl JÁ NAVRHUJI TOLIK a řekl PŮLKU toho co jsem žádala já. Soudkyně se mě zeptala jestli souhlasím a já že ano. A on se teď ohání že ho navrhl on sám :-D

Co mě ale překvapilo, že si dovoluje LHÁT soudu, i ve věcech, které jsou dokazatelné. Že říká teď něco jiného, než řekl u soudu prve když se řešil rozchod. To si myslí že jako jsem zapoměla? 8o Nebo že neumím dokázat že říkal něco jiného? Je zjevné, že to nepsal on. Na to ho znám dost dobře abych věděla jak se vyjadřuje a jak píše. Ale musel to podepsat, musel to nadiktovat. Nehrozí mu něco za to, že lže? Ke úplně jasný že jako píše tak, aby byla pochybnost o tom, že je dítě jeho. Ale já mám v ruce papíry od soudu kde říká něco jinéhoa souhlasí s mým příběhem. Já jsem řekla u soudu přáběh a on řekl jenom DAL JSEM JI PRSTÝNEK A PAK JSME SE ROZEŠLI :lol: No ale jak psal k soudu ty žaloby všechny tak to tam rozepsal. A teď říká něco jiného.

Jenom mě štve, že já zase půjdu k soudu, zase to tam budu omýlat dokola. Budu tam muset mávat všema těma papírama a dokazovat že jsem řekla co jsem řekla a on…A ON si tam jenom nakráčí, řekne svoji větu a odejde bez trestu a bez jednoho mrknutí oka. Já mám stresy, točí se mi z toho hlava, jsem zklamaná že může tak lhát a zase mě to úplně vyšťaví :-(… Nemám partnera a ani kamarádky, díky komu bych si mohla říct, že v tom nejsem sama :-(

Jinak mne žaluje o popření otcovství, že dostal smsku kde je dokonce údajně uveden i pravý biologický otec. Chudákk chlap, taky ho budou popotahovat, přitom s tím nemá nic společnýho :zed:… Smsku dostal z internetu, bez podpisu :mrgreen:… Neboojím se, že bych prohrála. Za a) nemá právní nárok popřít otcovství kvůli prišvihnuté lhůtě… A taky samozřejmě kvůli tomu, že je biologickým otcem 8)… Takže podle mě to soudce smete ze stolu hned, pprotože může po době mne žalovat jen nejvyšší státní zástupce :dance: a to jen v případě, že by nebyl bio otcem. Což je…Nebo nařídí DNA testy, zjistí se pravda a on bude platit ty testy a soudní výlohy. Takže výsledkem jsem si jistá. Jen mě to prostě vyčerpává :-(

Asi si najdu hodně drahého právníka, aby se prohnul. Taková satisfakce za můj stres :-D

Příspěvek upraven 18.07.15 v 17:06

Reakce:
MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 8560 příspěvků 18.07.15 16:58

Nejsi anonym

vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 18.07.15 17:05

No to je zamotané jak z nějaké telenovely 8o ten tvůj bývalý asi neví co roupama a vymýšlí blbosti místo aby jevil nějaký zájem o syna…můžu být zvědavá a zeptat se, kolik je mu let?

JuriskaMa
Kecalka 202 příspěvků 18.07.15 17:07
@MilijonDolarBejby píše:
Nejsi anonym

tak vidíte, jak jsem z toho vedle, zapomenu se zneviditelnit :-D :zed:

JuriskaMa
Kecalka 202 příspěvků 18.07.15 17:09
@vertunka píše:
No to je zamotané jak z nějaké telenovely 8o ten tvůj bývalý asi neví co roupama a vymýšlí blbosti místo aby jevil nějaký zájem o syna…můžu být zvědavá a zeptat se, kolik je mu let?

nyní 53

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 18.07.15 18:14
@JuriskaMa píše:
nyní 53

Tak to už by chlapík mohl mít rozum teda :nevim:

JuriskaMa
Kecalka 202 příspěvků 18.07.15 19:44
@Tecumseh píše:
Tak to už by chlapík mohl mít rozum teda :nevim:

Spíš mi přijde že mě tím jako deptá. Na jednu stranu já vím, že vyhraju. Jemu to musí být taky jasné. Vždycky jsem lépe připravená než on. On ví, že mě tí vydeptá, že na to myslím kudy chodím a že jsem ze soudu nervozní. Párkrát jsem se omluvila, ale nemůžu donekonečna. Já jak tam jdu, tak ze sebe nedostanu všechno co chci, nervozně koukám na paní soudkyni jako by byla Ježíš :lol: a vykoktám jen půlku :-D.. Abych chodila na nějaké kurzy, kvůli tomu debilovi…

Nejhorší je, že přesně vím, co bude následovat. Ještě letos stihne podat návrh nasnížení alimentů a hned zjara příštího roku začně prudit s návštěvama. A toho já se bojím, protože to bude mít trumfy on. :nevim:

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 8560 příspěvků 20.07.15 10:41

Jak sama pises, chce te jen deptat a vidi, ze mu to vychazi. Takze to ber tak, jak to je, vim, ze to je tezky, ale nedavej najevo, ze te to stve, usmivej se a doufej, ze ho to prestane bavit. Chozeni po soudech je otrava, ale kdyz mas cisty svedomi, tak tim lip :-) To, kolik mu je let neznamena, ze ma mit rozum, tohle je proste takova blba povaha. Tobe preju hodne stesti a pevny nervy

Váš příspěvek
Reklama