Kyčle a abdukční kalhotky marwell

81
30.4.20 19:34

Kyčle a abdukční kalhotky marwell máte zkušenost?

Dobrý večer, dnes jsem byla s dcerkou na kontrole kyčlí (7 týdnů má ) a doktor nám sdělil že práva kyčle je v pořádku ale druhá se mu nějak nezdá tak nám předepsal abdukční kalhotky marwell a za 6 týdnů na kontrolu..
Ve zprávě stojí pravá v normě, levá nevytvořena jádra, lla-c, DDK v normě.
Máte někdo zkušenost? bojím se aby neměla nějaké problémy v budoucnu ???? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.4.20 19:47

@Lili2323 Dcera byla koncem panevnim, mela obe kycle IIb. Perinku vubec nesnesla. Nejdriv jsem ji davala perinku i pres rev, pak aspon na spani, ze si zvykne. Nezvykla si. Na kazde kontrole to bylo kupodivu stale lepsi a lepsi. Mela ji nosit do pul roku, ale naposled ji mela asi v 10 tydnech. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
3658
30.4.20 19:53

Dcera měla peřinku od narození do asi 3 nebo 4 mesicu. Napřed jsem poctivě dávala, ale postupně, jak se začínala víc hýbat a víc vnímat, tak.ji to vadilo. Tak jsem ji to dávala vždy po chvílích, a když začala vriskat, sundal jsem. Ale vždy měla na sobě buď peřinku nebo látkovou plinku, taky jsem ty první měsíce velmi často nosila v nositku, takže ty nohy od sebe měla. v podstatě pořád. Ale nebýt nositka a latkovek, dávala bych peřinku pořád. Ono je lepší vydržet pár týdnů nepohodlí, než potom to všechno, co by následovalo, kdyby se kyčle tou perinkou nespravily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
30.4.20 19:57

To určitě vydržíme jen se bojím aby do budoucna třeba neměla problémy s chůzí :(
U první dcerky tohle neznám vůbec ale jadyrka se jj vyvinula také později ale nic nám doktor nepredepsal až teď u druhé dcerky.
S tím nositkem to mě vůbec nenapadlo že ty nožky má miminko pak dobře pro ten růst :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama