Kyčle - nutná hospitalizace - máte někdo zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.10 14:32
Kyčle - nutná hospitalizace - máte někdo zkušenost?

Ahoj všem,

právě mi volala švagrová - poslali je do Prahy na Bulovku s kyčlemi a bohužel je nutná hospitalizace :cry:

Malá má 3 měsíce. Hospitalizace by měla trvat cca 6 týdnů, pak prý je čeká vyšetření v celkové anestezii, aplikace nějaké kontrastní látky… a případně operace, nebo sádra :cry:

Samozřejmě jsme to po telefonu obrečely, jen mě teď zajímá - máte s tím některá zkušenost? Jak jim můžeme pomoct, jak to vůbec probíhá, pokud jste to některá zažila…

Moje dcerka měla na kyčle Frejkovu dečku, taky jsem to samozřejmě těžce nesla - ale tohle je rána. Já vím, oni jí tam pomůžou, rychle to uteče, jsou horší diagnózy… ale navíc není z Prahy, je 3h daleko od domova. Budeme je navštěvovat, vozit dárečky… ale třeba mi některá poradíte ještě něco, nebo aspoň popíšete, jak to všechno bude. Na vyptávání to ještě není, švagrová brečí. A venku je tak ošklivo, že to náladě taky nepřidá :-(

Reakce:
farska
Vesmírná mluvilka 30284 příspěvků 27.09.10 14:43

Nevim,co napsat a poradit,jen ze mne to strasne moc mrzi a chapu,jak desne to svagrovou dostalo :-(

Pokud to bude tak,jak predpokladam,bude mit asi malicke nejaky kladkostroj na ten se budou fixovat nozky v zadouci poloze-DIKYBOHU TEDY,ZE JE JESTE TAKHLE MALINKE A NE UZ VETSI LEZOUCI ,NEDEJBOZE CHODICI DITKO :oops:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2438 příspěvků 27.09.10 15:32

Ahoj!
Něco podobného se stalo mojí sestře. Malá se narodila císařem kvůli KP a až do 3.měs měla kyčle v absolut.pořádku. Na té 3.měs prohlídce jim řekli, že jedna kyčel je OK a druhá úplně špatná. Strašili operací, ale nakonec to zvládli takhle. Cca 6týdenní hospit.v Brněnské nemocnici, kde ji pod narkozou udělali RTG a nožičky jí dali do kladky, na konci hospit.znovu narkoza, RTG a speciální sádrové kalhotky. Ty měla asi dvoje- kvůli růstu a pokaždé RTG a narkoza. Nakonec dostala takový strojek, který rdžel nožičky ve správném úhlu. Je to léčení na dlouho, ale operaci se vyhnuli a ten strojek není vůbec špatný, lehký, barevný, nijak nápadný, jen nevím jestli to není nějaká Brněnská specialita a nemocnici vždycky zvládli v pohodě- kámošku najdete všude. :wink:

Váš příspěvek
Reklama