Kyčle - roztahování pomocí plen

MKF
28
6.5.20 05:20

Kyčle- roztahovaní pomocí plen

Ahoj maminky, vcera jsem byla u ortopeda a rekl mi, ze malé chybi nejake klouby kyčlich, ze se vůbec nevyvinuli. Musime cvičít kyčle a musim davat 3 látkové plenky aby ji to porad roztahová nebo ortopedicke kalhotky. Chudak to ma hrozne obří a je mi ji moc lito. Mate nekdo zkusenost s tímto? Nekdo rika, ze jednu plenku je mozne dat tu jednorázovou a pak 2 latkove. Jak oblekate miminko pres tu obri nálož? Dekuji moc za radu a postřehy z vlastní zkušenosti ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8836
6.5.20 06:34

@MKF jak je staré dítě a co přesně nemá (do)vyvinuté. Měla bys to mit ve zprávě. Nemá třeba jen nevyvinula jadra? A jaké je postavení kyčli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8836
6.5.20 06:37

Jinak pokud bys to opravdu potřebovala, tak si nákup pár rostoucích hotelových teplacku, třeba na Fleru jsou toho mraky v nejrůznějších krásných vzorech, jsou pružně a široké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.20 07:02

Ahoj, dcera měla také doporučeno široké balení asi do cca 5-6 měsíců. Koupila jsem jí abdukční kalhotky T-TOMI a dávala je přes oblečení. Takže normálně jednorazovku pak punčošky a na to ty abdukční kalhotky. Zkoušela jsem i 3 pleny, ale pořád se to nějak hrnulo a přišlo mi, ze je v tom jak koule a nemůže se hnout. Určitě to nějak přečkáte! Je to vopruz, ale za zdravé nožičky to stojí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
6.5.20 08:32

Taky jsme pořídili ortopedicke kalhotky T Tomi, dávají se přes oblečení, není to žádný velký balík. Teď, jak už senenosi kombinezy tady tak je to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
6.5.20 09:31

Abd.kalhotky

My se zacatku davali ty 3 pleny a byl to hrozny opruz tak jsme poridili taky ty abdukcni kalhotky a pohoda, uz je nastesti nemame ale kdyz jsne sli z porodnice tak krom jedne holcicky je meli vsichni co nas pousteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MKF
28
6.5.20 13:54

@klaruscha1 nám ty kalhotky ortoped zakazal, ze prej jeno ty plenky. Jak dlouho jste to museli nosit? A cvičili jste taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MKF
28
6.5.20 13:55

Jak dlouho jste museli nosit ty plenky? A taky jste cvicili nozicky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.20 14:18

@MKF Cvičit jsme nemuseli. Nesměla jsem jí balit do zavinovačky, aby ty nožičky mohla mít od sebe. Měli jsme kyčle 2a nebo 2b, teď nevím. Široké balení mela nosit 24h denně, ale přiznám se, že na noc je nosila vždycky a přes den tak na půl dne. Chtěla jsem aby se taky prokopala a odpočinula si od nich… Nevím, jestli to melo vliv, ale později se otáčela. Je to třetí dítě a v pohybově začíná se vším o měsíc až dva později než bráchové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32536
6.5.20 17:55
@klaruscha1 píše:
@MKF Cvičit jsme nemuseli. Nesměla jsem jí balit do zavinovačky, aby ty nožičky mohla mít od sebe. Měli jsme kyčle 2a nebo 2b, teď nevím. Široké balení mela nosit 24h denně, ale přiznám se, že na noc je nosila vždycky a přes den tak na půl dne. Chtěla jsem aby se taky prokopala a odpočinula si od nich… Nevím, jestli to melo vliv, ale později se otáčela. Je to třetí dítě a v pohybově začíná se vším o měsíc až dva později než bráchové.

To nemusí být tím. Dcera měla Frejkovu peřinku, to je teprve opruz, kus toho přečnívá do boku a normálně se s tím převracela. Sundali jsme to v půl roce a ona se do týdne postavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
12.5.20 11:46

Koukni na ty abdukcni kalhotky, máme zn. Himer a super, žádné zdlouhavé nasazování a tak mega to není :palec: Máme k tomu ještě sádru na nožičce takže taky kolikrát nevím co oblíknout. Ale jen s těma kalhotkama to budeš mit na pohodu, když objednáš hezký vzor, můžeš dávat nahoru na teplacky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat