Kyčličky - dvojí balení a ortopedické kalhotky

347
18.2.08 17:00

Kyčličky - dvojí balení a ortopedické kalhotky

Maminky, prosím o radu, co se týká dvojího balení na kyčličky. Dnes jsme byli na ultrazvuku a máme předepsány ortopedické kalhotky.
Jak jste vy, které jste miminkům dávaly ort.kalhotky, změřily potřebnou velikost. Dr. mi říkala o změření ševcovským metrem vzádlenost mezi záhybem pod kolínkem - od jednoho k druhému ve fázi, když má jako roztažené nožky tak, jak je bude mít v těch kalhotkách.
Tedy, nevím, jestli píši srozumitelně :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1293
18.2.08 17:42

lupito nám to změřil doktor.
Jestli si nejsi jistá, spíš bych se domluvila osobně, aby Ti to lékařka přeměřila.
TA velikost je docela důležitá…

Jo jo, píšeš to naprosto srozumitelně, ale nám při každé kontrole doktor roztáhl kyčle a změřil tu vzdálenost, kterou říkáš. a do lékárny už jsme si šli pro kalhotky s papírkem od doktorka, kde byla napsána velikost.

no, moc jsem Ti asi nepomohla, ale já si opravdu myslím že tohle by mohla změřit ortopedka…
(možná pediatr?? ale to nevím, ortoped je ortoped…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2069
18.2.08 18:08

nazdarek,
nam na Bulovce rovnou kalhotky dali, nandali, nechali nas, abysme si to zkusili, instruovali … :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
19.2.08 11:26

stejně jako výše. Nám ve fakultce v Ostravě taky kalhotky přímo dali a zkontrolovali zda sedí, dokonce již máme větší.

Pokud nemá kalhotky máme balit 2 pleny, malé to více vyhovuje, takže když je neklidná balíme naširoko plenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama