Kynu a jemu se to líbí

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:27
Kynu a jemu se to líbí !

Jsme spolu rok a za tu dobu jsem s ním přibrala 17 kilo :lol: Tak jsme se dohodli nebylo v tom naky presvedcovani z jeho strany, jemu se to hrozne libi ale ja mam trochu obavu protoze prece jenom zdravi a tak. On ale nechce slyšet o nakym hubnuti nebo tak :D ja sem rada ze se mu libim ale nevyzeru se s prominutim jak prase. Mám s tim prestat nebo risknout, treba dalsich 15 kilo, nebude to uz moc? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 13.08.19 20:30

Doufám že jsi troll :roll: jinak nechápu jak se můžeš s někým dohodnout že přibereš pak opravdu přibrat, rovnou 17kg a ještě se tomu smát a uvažovat o dalších 15 to se takhle cítíš dobře? Tak potom hurá do toho a když vám to nevyjde budeš řešit jak se toho zase zbavit :pankac: :potlesk: a teda promiň ale podle mě ses už jako prase vyžrala přitom jsi před 17 kily musela být pěkná ženská

Příspěvek upraven 13.08.19 v 20:31

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 13.08.19 20:31

To snad záleží na tobě, jestli dáš přednost tomu, co se líbí partnerovi, nebo tomu, abys měla zdravé tělo.

nikive
Povídálka 23 příspěvků 13.08.19 20:31

Tak ještě tak 30 nahoru, pak budeš neodolatelná, už teď máš sexy pas!! Teda někde pod tou pneumatikou.
Evidentně potřebuješ někoho kdo za tebe myslí, protože ty to neumíš. Ale on asi taky ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:32
Ne

@Ravedd troll fakt ne e. Existuje cela komunita holek co pribiraji. Proc bych mela byt troll? :zed:

Akve
Kecalka 130 příspěvků 13.08.19 20:33

Já se omlouvám, při čtení jsem se prostě pousmála. Vždycky jsem si říkala, že bych si jednou chtěla najít chlapa, co mě nebude buzerovat kvůli váze, jaké by to bylo krásné, kdyby se mu nějaké ty špeky naopak líbily, že bych byla v tomhle směru úplně svobodná. No a koukám, že někteří to zase přehání na druhou stranu a taky tam pak partnerka tu svobodu ztrácí a může se cítit pod tlakem.
Já bych kvůli nikomu ani nehubla, ani netloustla, myslím, že je super mít formu v souladu s vnitřním cítěním sebe sama. Tak.

Kačus82
Kelišová 7002 příspěvků 13.08.19 20:34

Tak jestli nejsi troll teda :lol: tak bych se ridila sebou a svymi pocity, at neskoncis v rubrikach bulvaru jako nejtlustsi zema v CR apod. Hodne tech monstroznich zen ma pravdepodobne chorobne partnery, kteri je z nejakeho duvodu v teto aktivite podporuji, ac vedi, ze je to pravdepodobne zabije :roll:

axelina
Závislačka 2810 příspěvků 13.08.19 20:35
@Anonymní píše:
Jsme spolu rok a za tu dobu jsem s ním přibrala 17 kilo :lol: Tak jsme se dohodli nebylo v tom naky presvedcovani z jeho strany, jemu se to hrozne libi ale ja mam trochu obavu protoze prece jenom zdravi a tak. On ale nechce slyšet o nakym hubnuti nebo tak :D ja sem rada ze se mu libim ale nevyzeru se s prominutim jak prase. Mám s tim prestat nebo risknout, treba dalsich 15 kilo, nebude to uz moc? :nevim:

verim že se to nekterým chlapum libí…bohuzel hodne z nich se to líbí hlavne z duvodu že jsou žarlivci a na tlustoprdku už tak moc žarlit nebudou muset a budou jí mít tím padem i vice v hrsti…až je to prestane bavit najdou si normalni stihlou a řekne ti že jsi tlustá. takže vykašli se na jeho řeči a žij pokud možno zdrave aby jsi byla zdrava. podle fotky bych už brzdila :-)

hanka.br.
Generální žvanilka 20342 příspěvků 13.08.19 20:35
@Anonymní píše:
@Ravedd troll fakt ne e. Existuje cela komunita holek co pribiraji. Proc bych mela byt troll? :zed:

Zřejmě proto, že to není úplně normální, aby se někdo záměrně vyžíral, aby se zalíbil chlapovi. Tobě se takové tělo líbí?

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 13.08.19 20:36
@Anonymní píše:
@Ravedd troll fakt ne e. Existuje cela komunita holek co pribiraji. Proc bych mela byt troll? :zed:

Proč? Protože tohle normální člověk prostě nenapíše. A jinak-ještě tak 15 kg a bude to téměř dokonalé. Jenže on pak odejde k sousedce, která má 47.Ne roků, kilogramů.

Kačus82
Kelišová 7002 příspěvků 13.08.19 20:36
@Anonymní píše:

Aha a od mistni komunity chces co? Tady se vetsina, co pribira, trapi :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:37

Znam hodne blizky par, ktery to ma podobne. Jemu se libi boubelky (hooodne boubelate). Nekdy se bojim, kdyby ji nechal, je v haji. Taky jsem ji to tak rekla. Ale ted jsou stastni a co ja bych dala za chlapa, co nema poznamky na mou vahu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:37
:D

@Kačus82 samozrejme nechci byt tlusta jako prase. On by me treba chtel mit 130 kilovou ale tam já se dostat nechci :D jen nevim jak odhadnout tu mez, kdy uz to proste bude moc. Ted je to myslim si jen oplacanost, zadna obezita.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 13.08.19 20:37
@Anonymní píše:

No tak potom bych to nazvala komunitou psychicky nemocných protože vyžírat se úmyslně k obezitě a to často až morbidní obezitě to snad nemůže udělat nikdo kdo to má v hlavě v pořádku :roll: neřeknu když je někdo nemocný nebo si nese nadváhu v genech a není v jeho silách se toho úplně zbavit ale tohle nad tím si fakt klepu na čelo

Leviatan
Závislačka 3181 příspěvků 13.08.19 20:37

Ja myslím že v zájmu kompromisu zdraví vs partner bys měla zůstat kde jsi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama