Kynutý knedlík - prošlé datum trvanlivosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

herinkoj
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 15.02.18 11:53
Kynutý knedlík - prošlé datum trvanlivosti

Prosím o názor. Dnes jsem koupila 3 kynuté knedlíky, měli by být čerstvé (dnes jim zavezli zboží) a až doma jsem zjistila, že mají trvanlivost jen do soboty a já je potřebuji na neděli. Myslíte, že je to problém nebo byste to neřešili?? Jsou to klasické kynuté knedlík bez konzervantů. Jen mouka, droždí, sůl, cukr, mléko, voda.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 15.02.18 11:54

Neřešila bych.
Edit. Ale je fakt, že já si knedlíky vařím sama…

Příspěvek upraven 15.02.18 v 12:00

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 15.02.18 11:56

Nakrájela bych na kolečka, zabalila, šupla do mrazáku. V neděli vytáhneš a budou jak čerstvé.
jinak v neděli budou jedlé, ale chuťově už ne tak dobré, tužší.
Neříkám že je mražení ideální, natož všespasitelné, ale připadá mi to lepší varianta, stran uchování čerstvosti. houskový knedlík je prostě jak pečivo - čerstvé nejlepší, tuhé nic moc.

Příspěvek upraven 15.02.18 v 12:00

Jana206
Nadpozemská drbna 26141 příspěvků 15.02.18 11:57

Právě u takovych kvalitnich knedliku se mi stalo, ze byly zkysane uz posledni den minimální trvanlivosti. Knedlik kupuji v pekárně cerstvy, maximálně den predem, u nás mají i v sobotu.

Můžeš to dát do mrazaku a vytahnout v nedeli ráno, taky mám, kdybychom treba onemocněli a nebyla moznost nakoupit. Ale čerstvá je čerstvá.

Markéta80
Hvězda diskuse 38753 příspěvků 15.02.18 12:17

@herinkoj zamrazila bych je ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 15.02.18 12:34

Já bych je hned dala do mrazáku a pak je vytáhla a v tom by neměl být problém :)

Ketris
Echt Kelišová 9245 příspěvků 15.02.18 12:37

@jankajj Udelala bych to stejne :palec:

podaji
Kecalka 367 příspěvků 3 inzeráty 15.02.18 12:51

Taky bych to zamrazila ale nekrajela bych je. Mraz vysusuje. Uz takhle budou nic moc tak aspon at jsou trochu jedli. Knedle kupuju v nouzi nejvyssi varim si je doma. Je to jednoduche tady je supr recept https://www.google.cz/url?…

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19119 příspěvků 15.02.18 12:56

Fakt zamrazujete knedliky? 8o 8o Dyt jsou pak hnusny a nedaji se jist :poblion:

Elen8
Extra třída :D 12977 příspěvků 15.02.18 13:08

@Kikuška90 nesouhlasim, zamrazuju domaci, kdyz zbydou. Pak nechám volne rozmrazit a pred podavanim ohrivam na pare, jsou dobre.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 15.02.18 13:10

Taky bych zamrazila. Protože den po trvanlivosti sice bude knedlík jedlý, ale určitě už nebude nadýchaný a chutný jako čerstvý :think: Takže pak je podle mě lepší ihned po koupení zamrazit (dobře zabalit, aby se nevytahovala vlhkost) a v neděli brzy ráno vyndat, rozmrazit v pokojové teplotě a pak na pařáček a bude jako čerstvý.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 15.02.18 13:12
@Elen8 píše:
@Kikuška90 nesouhlasim, zamrazuju domaci, kdyz zbydou. Pak nechám volne rozmrazit a pred podavanim ohrivam na pare, jsou dobre.

Přesně, taky když mi zbydou tak je zamrazim a nic jim není.

lucynka25
Kelišová 7007 příspěvků 2 inzeráty 15.02.18 13:12

Nakrájet a zamrazit ;) neriskovala bych, že budou v neděli v pohodě…

Gita17
Kecalka 175 příspěvků 15.02.18 13:13
@jankajj píše:
Nakrájela bych na kolečka, zabalila, šupla do mrazáku. V neděli vytáhneš a budou jak čerstvé.Příspěvek upraven 15.02.18 v 12:00

tiez by som to dala do mrazaku (uz som to tak viac krat spravila) ale nekrajala by som to

herinkoj
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 15.02.18 14:51

Do mrazáku nelze, mrazák mám plný (měli jsme domácí zabiječku) a vezu je v sobotu na hory, takže bych je tam dnes dala a v sobotu musela zase hned vyndat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama