Kyretáž a odpočinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makina89
Stálice 67 příspěvků 07.04.18 19:06
Kyretaz a odpocinek

Zdravim Vas, mam na Vas dotaz jsem tuto stredu po kyretazi ZT dnes 3 den. Odpocinek byl jen jeden den mam doma 2leteho chlapecka, ktery proste neposedi ani minutu. Jak dlouho jste opravdu odpocivali. Ted jsem se za nim rozbehla protoze malem spadnul a uplne me boli ted ve spodu. Mam strach abych si jeste neco nepohnojila.

Reakce:

iwa83
Kelišová 6718 příspěvků 07.04.18 19:12

Já po revizi fungovala celkem normálně. Měla jsem 1,5 letou holčičku. Jen jsem ji chvíli nezvedala. Ale neležala jsem, to by u nás neprošlo. Já byla neplánovaně v sobotu, v neděli ráno mě pustili a v pondělí šel manžel normál do práce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 19:32

S mladsim se to neda! Ja mela po mimodeloznim. V patek odpoledne operace, v nedeli rano domu a od pondelka jsem musela fungovat!

Karleon
Kelišová 5376 příspěvků 07.04.18 19:46

Já fungovala normálně. Do fitka bych asi nešla, ale nějaký zvláštní režim asi není potrěba.

Alexandraf
Echt Kelišová 7803 příspěvků 5 inzerátů 07.04.18 20:18

Na revizi po ZT jsem byla v zari a vlastne odpocivala jsem jen v ty nemocnici.. Doma mame triletaka, takze jsem musela normalne fungovat ;)

brutusnikki
Kecalka 144 příspěvků 07.04.18 20:34

Na kyretáži jsem kvůli ZT byla dvakrát. Poprvé měl syn cca 1,5 roku, podruhé 2 roky. Partner v tu dobu býval přes týden pryč, tudíž jsem musela 100% fungovat ihned. Po druhé kyretáži mě z nemocnice pustili pár hodin po zákroku. V obou případech jsem fungovala bez problémů i jsem malého zvedala, běhala za ním, tahala kočárek…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >