Reklama

Kyretáž, celková anestezie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 27.02.17 19:05
Kyretaz celkova anestezie

Mam dotaz. Ve ctvrtek me ceka kyretaz v celkove anestezie. Pry bude trvat cca 10 minut. Vycisti a vysaji zbytky v deloze. Je anestezie formou hadicky nebo mi daji dychnout a usnu? O vikendu jsem mela chripku a jeste nejsem ok. I kdyz obvodak me uznal za zdravou. Kdyz nemam kasel a teplotu. Tak by me zajimaly vase zkusemosti jak vse probiha. Nevim co me ceka a chtela bych vedet jak to zhruba bude probihat. Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

KKatka23
Echt Kelišová 7978 příspěvků 27.02.17 19:07

No to je asi jak kde - na kyretáži jsem byla v Brně Bohunicích a tam mi píchali injekci do hadičky. Jinak celkovou jsem měla ještě u císaře jednoho v jiné porodnici a tam mi dali dýchnout :nevim:

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 27.02.17 19:17

Napíchnou ti žílu a pustí ti to do žíly. Je to zákrok na chvilku.

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 27.02.17 19:22

@Innocence to mi taky rikaly ze to bude behem chvile. Nevedela sem jestli nebude problem ze jsem nastydla a uz bych to chtela mit za s sebou.

Why me
Povídálka 28 příspěvků 27.02.17 19:26

Nemáš se čeho bát. Já to absolvovala třikrát (vždy u Apolináře) a kromě nekonečně dlouhého čekání na samotný zákrok to bylo v pohodě. Domů tě ale bez doprovodu nepustí a ani tam bys pak rozhodně neměla být sama.

Levandulina
Kelišová 5198 příspěvků 7 inzerátů 27.02.17 19:33

@Why me Já tam byla přes noc. Dopoledne byl zákrok a pak jsem tam byla do druhého dne, kdy mě pak pustili.

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 27.02.17 19:38

Mam tam byt v 7 h rano a po 14 hodine me s doprovodem pusti domu

KKatka23
Echt Kelišová 7978 příspěvků 27.02.17 19:46

Aha…tak já tam jela s monstrózním krvácením odpoledne, zákrok proběhl večer - nevim přesně čas, ale řekla bych tak kolem osmé, deváté a ráno jsem šla domů…ale teda nebylo mi jako úplně dobře, byla jsem ráda, že se mnou byl manžel :?

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 27.02.17 20:01

Kkatka23
Tohle je planovane. O doprovodu nic nerikali. Ale asi to bude dlouhe to cekani na zakrok. Myslim ze bude az kolem 10 hodiny. Byl ti manzel oporou? Ja myslela ze je lepsi kdyz jsi tam sama.

KKatka23
Echt Kelišová 7978 příspěvků 27.02.17 20:16

Se mnou ho tam nenechali, já myslela jako po tom, když mě vyzvedával ráno..ž. e si neumím představit jet domů sama

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 27.02.17 20:17

Já jdu bohužel zítra. Když to půjde, tak ti napíšu co a jak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 20:41
@Anonymní píše:
Já jdu bohužel zítra. Když to půjde, tak ti napíšu co a jak.

Drzim palce at vse dobre dopadne. A kdybys chtela napis mi zpravu.

stelamal
Kecalka 176 příspěvků 27.02.17 20:41

Ahoj. Ja mela planovanou kyretaz, nastup rano v 8, vysetreni na ambulanci, sepsani hory papiru, na vykon jsme sly tri, takze jsem ani dlouho necekala, asi v 10. Po narkoze jsem spala chvilicku, tak 10-15 min a kolem 14 hod v doprovodu domu. Me dali dychnout. Fyzicky jsem byla docela v pohode, psychicky to byl mazec. Drzim pesti!!! :hug:

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 27.02.17 20:43
@KKatka23 píše:
Se mnou ho tam nenechali, já myslela jako po tom, když mě vyzvedával ráno..ž. e si neumím představit jet domů sama

To me taky odveze. Asi je ti tak lepsi. Po anestezii je pry clovek jak priblbly ☺

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 27.02.17 20:51
@stelamal píše:
Ahoj. Ja mela planovanou kyretaz, nastup rano v 8, vysetreni na ambulanci, sepsani hory papiru, na vykon jsme sly tri, takze jsem ani dlouho necekala, asi v 10. Po narkoze jsem spala chvilicku, tak 10-15 min a kolem 14 hod v doprovodu domu. Me dali dychnout. Fyzicky jsem byla docela v pohode, psychicky to byl mazec. Drzim pesti!!! :hug:

Taky doufam v podobny postup. Psychika je krehka a tohle je docela zasah. Taky to moc nedavam.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama