Reklama

Kyretáž dělohy, nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Káťulka káťa
Povídálka 19 příspěvků 15.02.17 14:33
Kyretáž dělohy, nevolnosti

Ahoj, byla jsem na revizi 10.2.2017 v 10­.týdnu. Celkově zákrok proběhl v pořádku, občas mě bolí břicho a mírně krvácím. Od včerejška se mi motá hlava docela hodně, dnes opět, nevím zda je to s tím spojený. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Snažím se jen neležet, ae jak mile začnu něco dělat cítím se slabě a unaveně. :,(

Reklama

Reakce:

berushka2
Stálice 95 příspěvků 15.02.17 15:56

Ahoj, já to měla taky tak, když jsem to říkala doktorce, tak mi říkala, že je to špatným tlakem. Hlava se mi motala hlavně při vstávání z postele nebo z gauče. Musíš hodně pomalu, žádné prudké pohyby. Po nějaké době to přešlo, až jsem na to úplně zapomněla. Měla jsem také bolesti a 14 dní jsem ležela a snažila se opravdu nic nedělat. Kup si v lékárně kontryhel(čaj), ten ti pomůže se zahojit ;)Kdyby si měla ještě nějaké dotazy, ráda pomůžu ;) Mam to živé z 23.10.

Příspěvek upraven 15.02.17 v 15:59

Uživatel je onlineGinuš
Hvězda diskuse 37741 příspěvků 15.02.17 15:58

@Káťulka káťa může to být nedostatek železa, ale taky třeba ne. Zavolej a nebo rovnou zajeď na kontrolu. Byla jsem na 5ti revizích a u jedné byl od začátku problém a nepoznala jsem to. Raději ject zbytečně než něco zanedbat. Držím palce, ať je to v pořádku. ROzhodně tě nechci vystrašit, ale lepší je se nechat zkontrolovat

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3078 příspěvků 15.02.17 16:11

Nezapomen, ze se ti ted rovnaji hormony, hladiny vsech rapidne leti dolu, to nemuze byt bez projevu.

Káťulka káťa
Povídálka 19 příspěvků 15.02.17 16:29

Děkuju moc za rady holky :) Léčila jsem se na vysoký tlak před těhotenstvím, během těhotenství jsem nebrala nic a tlak jsem měla v normě, teď mám úplně ukazkový tlak 128/83. Koupila jsem si i nějaký kompex vitamínů. Nerada bych kvůli tomu jela k doktorce, ikdyž vlastně ani nevím zda je všechno v pořádku na kontrou mám jít po 14.dnech. Nemůže to být třeba i počasím?

Peeetha
Závislačka 3887 příspěvků 164 inzerátů 15.02.17 21:29

@Káťulka káťa muze to byt i malo zeleza, ja jsem po kyretazi ztratila trochu vic krve a mela jsem malo zeleza a take se mi motala hlava par dni ted uz je to lepsi, ale pocasim to take byt muze

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama